Szukaj

Marina o podobieństwie do Ariany Grande: „Porównywanie mnie do dziewczyny, która przeszła kilka operacji plastycznych jest…” [WIDEO]

Marina, Ariana Grande, operacje plastyczne

Marina, Ariana Grande, operacje plastyczne

Ariana Grande miała operacje plastyczne? Marina Łuczenko-Szczęsna skomentowała porównania do amerykańskiej gwiazdy. Przy okazji zasugerowała, że ta poprawiła swoją urodę przy pomocy skalpela. I to kilkukrotnie!

Ariana Grande ma rzeszę wiernych fanów na całym świecie, w tym także w Polsce (9 września zagra koncert w Krakowie). Do grona entuzjastów jej talentu i urody zalicza się m.in. Marina, która w swojej ostatniej różowej fryzurze przypominała części internautów amerykańską gwiazdę. Obie piosenkarki łączy nie tylko ogromny talent, ale także świetne wyczucie trendów i podobne, delikatne rysy twarzy. O ile Łuczenko nigdy nie poprawiała swojej urody, o tyle w przypadku Grande można mieć pewne wątpliwości, a przynajmniej tak właśnie twierdzi Marina.

Gwiazda hitu On My Way w rozmowie z naszą reporterką przyznała, że porównywanie jej do Ariany Grande jest dużym komplementem, chociaż jej zdaniem 25-latka z Florydy – mimo młodego wieku – zdążyła już majstrować przy swoim wyglądzie:

Porównania do Ariany Grande są naciągnięte. Zawsze wyglądam tak samo, założyłam różową perukę i nie uważam, żebym w tej różowej peruce była bardziej do niej podobna. Nie mam żadnych operacji plastycznych, zawsze wyglądam tak samo, więc jakby porównywanie dziewczyny, która przeszła ich kilka, jest młodsza, i mówić, że ja podobna jestem do niej… Nie, żeby mi to nie schlebiało, bo ona jest piękna, a ja bardzo ją cenię jako artystkę i nie przyrównuję się do niej z wyglądu. Ja myślę, że wyglądam inaczej, a jedyne, co może nas łączyć to te kreski.

Czy Ariana Grande miała operacje plastyczne? Chociaż internauci spekulują, że artystka znana z przeboju Thank u, next poprawiła sobie nos i podbródek, sama zainteresowana w wywiadzie dla magazynu Paper zdementowała wszelkie pogłoski na temat „bliskich spotkań” ze skalpelem:

Operacje plastyczne? To nie dla mnie. Chcę być kiedyś uroczą starszą panią która pichci dla męża i robi na drutach swetry dla wnuków. Wyglądałabym dziwnie gdybym miała wtedy wciąż twarz dwunastolatki. (…) Ludzie są strasznie krytyczni i ograniczeni. Szczególnie gdy mają do czynienia z czymś wyjątkowym. Młodym osobom jest coraz trudniej poczuć się dobrze we własnej skórze i ignorować tych, którzy im dokuczają.

Wierzycie w tłumaczenie Ariany, czy skłaniacie się ku teorii Mariny? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Materiał o rzekomych operacjach plastycznych Ariany Grande. Zobacz, jak zmieniała się jej twarz na zdjęciach:

Zobacz: Marina już nigdy więcej nie pojedzie na Coachellę! Co ją zraziło? [WIDEO]

Zobacz: Zjawiskowa Marina Łuczenko w obłędnej sukience i szałowych kolczykach pozuje o zachodzie słońca w Andaluzji! Tak pięknie jeszcze nigdy nie wyglądała!

Zobacz: Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny z synem buszują w salonie Louis Vuitton! Tak wygląda ich życie w Mediolanie!


Marina Łuczenko jak Ariana Grande

Marina Łuczenko jak Ariana Grande

Ariana Grande ma siwe włosy

Ariana Grande ma siwe włosy

Ariana Grande - wpadka z Photoshopem

Ariana Grande - wpadka z Photoshopem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×