Nowe fakty na temat szokujących praktyk Marilyna Mansona. „Miał pokój dla niegrzecznych dziewczynek”. Wśród oskarżeń te najcięższe

Marilyn Manson

Marilyn Manson

Marilyn Manson po raz kolejny w centrum uwagi. Kolejne fakty na temat jego mrocznych praktyk ujrzały światło dzienne. Co ujawnili dziennikarze?

Brian Hugh Warner, znany jako Marilyn Manson jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i kontrowersyjnych artystów w historii muzyki. Na scenie i podczas oficjalnych wyjść zawsze pojawia się w mrocznym makijażu i dopasowanych do niego stylizacjach. Jest między innymi honorowym kapłanem Kościoła Szatana, który jest największą organizacją tego typu na świecie. Wiadomo jednak, że nigdy nie praktykował i funkcję uznaje jedynie za ogromny wyraz szacunku ze strony stowarzyszenia. Poza muzyką interesuje się także malarstwem, a akwarele, które wyszły spod jego ręki, sprzedają się za zawrotne kwoty.

Marilyn Manson od samego początku swojej kariery był postacią wzbudzającą wiele skrajnych emocji. Po ostatnich doniesieniach na jego temat, wokół artysty wybuchł wielki skandal. Przez dwa lata muzyk związany był z amerykańską aktorką Evan Rachel Wood. Kobieta kilka miesięcy temu opublikowała oświadczenie, w którym poinformowała, że była jego ofiarą.

Zaczął uwodzić mnie, kiedy byłam nastolatką oraz potwornie wykorzystywał mnie przez lata. Miałam wyprany mózg, zostałam zmanipulowana do uległości. Mam dość życia w strachu przed zemstą, oszczerstwami czy szantażem. Chcę zdemaskować tego niebezpiecznego człowieka i wzywam wszystkie firmy, które go wspierają, zanim zrujnuje więcej żyć. Wspieram wszystkie ofiary, które przerwą milczenie.

Po tym wyznaniu w mediach rozpętała się prawdziwa burza. Kolejne kobiety zaczęły publikować swoje historie związane z wokalistą. Ashley Morgan Smithline powiedziała, że była przez niego gwałcona oraz zmuszana do zawarcia z nim paktu krwi.

Zwabił mnie swoją inteligencją, ale potem było tylko gorzej. (…) Miałam wyprany mózg i do dziś czuję do siebie obrzydzenie – mówiła była dziewczyna  artysty – Im bardziej mnie ranił, tym bardziej go kochałam, bo czułam, że mogę mu udowodnić swoje uczucia – dodawała.

Właśnie światło dzienne ujrzały kolejne fakty. Dziennikarze Rolling Stone dotarli do kolejnych zeznań kobiet, które były krzywdzone przez Mansona.

Nowe oskarżenia wobec Marilyn’a Mansona. Co odkryli dziennikarze?

Dziennikarze Rolling Stone przeprowadzili śledztwo, w trakcie którego dotarli do ponad 55 osób oraz do dokumentów sądowych, z których wynika, że Marilyn Manson miał stosować przemoc fizyczną i tortury psychiczne wobec wielu kobiet. Padają także oskarżenia o gwałt, przemoc seksualną oraz zamykanie swoich ofiar w specjalnym pokoju dla niegrzecznych dziewczynek.

Jak wynika z reportażu, dawną kabinę nagraniową w swoim domu wokalista przekształcił w dźwiękoszczelną izolatkę, która miała mu służyć do tortur psychicznych.

Często zamykał w niej swoje dziewczyny, przetrzymując je tam godzinami – mówią rozmówcy dziennikarzy.

Mansona oskarżają, znana z serialu Gra o tron Esme Bianco, która złożyła pozew sądowy, a w czasie związku miała być maltretowana i wykorzystywana seksualnie, modelka Sarah McNeilly, która wyznała, że artysta rzucił nią o ścianę, a trzymając w ręku kij bejsbolowy, groził, że użyje go wobec niej, a do sądu zwróciła się również była asystentka wokalisty, Ashley Walters, która w swoim pozwie napisała, że namawiał ją do zadowolenia jego przyjaciół w taki sposób, w jaki zechcą.

Prawnicy Marilyna Mansona w cytowanym przez Rolling Stone oświadczeniu twierdzą, że wszelkie oskarżenia pod adresem ich klienta są skoordynowanym atakiem byłych partnerek i współpracownic pana Warnera.

 


Marilyn Manson

Marilyn Manson

Marilyn Manson

Marilyn Manson

Marilyn Manson

Marilyn Manson

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×