Nie żyje 26-letnia gwiazda muzyki pop. Zginęła w katastrofie samolotu. Tuż przed upadkiem maszyny wrzuciła do sieci nagranie

Marilia Mendonca nie żyje

Marilia Mendonca nie żyje

Nie żyje jedna z największych gwiazd muzyki pop w Brazylii. Samolot, którym leciała, rozbił się nieopodal miejsca, w którym miała zagrać koncert. Tuż przed tragedią wrzuciła do sieci filmik.

Dzisiejszego ranka media obiegła bardzo smutna wiadomość o śmierci jednej z gwiazd muzyki pop. Kobieta zginęła w katastrofie samolotu. Brakowało zaledwie kilkanaście kilometrów, aby dotarła na miejsce, w którym miała zagrać koncert. Samolot, którym podróżowała, rozbił się, a zginęła nie tylko sama artystka, ale także towarzyszące jej osoby i załoga maszyny. Jak doszło do zdarzenia?

Marilia Mendonca nie żyje. Zginęła w katastrofie samolotu

Marilia Mendonca to jedna z najpopularniejszych brazylijskich wokalistek muzyki pop. Jej twórczość cieszy się tam ogromną popularnością, a piosenki w serwisie YouTube mają nawet po 500 milionów odsłon, co jest niebywałym wynikiem. Karierę rozpoczęła jako nastolatka. Udało jej się wydać jeden album studyjny i pięć koncertowych. W 2020 roku była najczęściej odtwarzaną wokalistką na brazylijskim Spotify. W 2019 roku otrzymała nagrodę Latin Grammy.

5 listopada 26-letnia gwiazda miała zagrać koncert w miejscowości Caratinga. Niestety nie dotarła na miejsce, a maszyna uległa wypadkowi zaledwie 12 kilometrów przed miejscem, gdzie miała wylądować. Do zdarzenia doszło w południowo-wschodnim brazylijskim stanie Minas Gerais. Oprócz samej artystki zginęli również jej wuj oraz menadżer, którzy towarzyszyli jej w podróży, a także obsługa samolotu. Zdjęcia wraku trafiły do sieci.

Tuż po wejściu na pokład artystka dodała post na Instagramie. Jest to jeden z ostatnich momentów jej życia. Na nagraniu widzimy ją szykującą się do lotu, a później już we wnętrzu maszyny.

Śmierć popularnej gwiazdy wstrząsnęła światem show-biznesu. Żegnają ją nie tylko fani, ale też inne gwiazdy. Post w sieci zamieścił między innymi piłkarze reprezentacji Brazylii – Neymar.

Nie wierzę w to, nie zgadzam się – napisał zrozpaczony piłkarz.

W pierwszym komunikacie po katastrofie podawano, że 26-latka przeżyła wypadek. Niestety okazało się to nieprawdą, a informacje szybko zdementowano. Samolot rozbił się w trudnym górzystym terenie, a jak na razie nie wiadomo, co było bezpośrednią przyczyną tragicznego zdarzenia.

Poniżej możecie wysłuchać jednej z ostatnich piosenek wokalistki.


Marilia Mendonca nie żyje

Marilia Mendonca nie żyje

Marilia Mendonca nie żyje

Marilia Mendonca nie żyje

Marilia Mendonca nie żyje

Marilia Mendonca nie żyje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×