Gwiazda „The Voice” została mamą bliźniaków. Ciążę skutecznie ukryła przed mediami

The Voice

The Voice

Gwiazda The Voice of Poland po programie zniknęła z mediów. Teraz zdradziła, że została mamą bliźniaków. Z okazji Dnia Matki postanowiła pochwalić się w social mediach swoim szczęściem.

Marika, a właściwie Marta Kosakowska, na bardzo długo zniknęła z mediów. Jest wokalistką, dziennikarką radiową, a szerszej publiczności dała się poznać jako prowadząca program The Voice of Poland i show SuperSTARcie. W swojej karierze wydała 5 albumów studyjnych, ostatni w 2015 roku. Natomiast ostatni singiel artystki Moje serce 2k18 ukazał się dwa lata temu.

Zadebiutowała w 2002 roku jako wokalistka zespołu Bass Medium Trinity. Karierę solową dzieliła również pomiędzy wokal w zespole Breakbeat Propaganda. W 2006 roku zaśpiewała w Operze Leśnej na TOPtrendy w ramach koncertu Trendy. W latach 2013–2014 wraz z Tomaszem Kammelem prowadziła trzy edycje show The Voice of Poland w TVP2. Później w duecie z Antkiem Królikowskim została gospodynią program SuperSTARcie.

Marika pokazała synów

Prezenterka na początku 2018 roku całkowicie zniknęła z mediów. Od tego czasu nie pojawiły się żadne informacje o jej porodzie, a sama artystka przez ten czas nie opublikowała zdjęć swoich dzieci. Przez dwa lata show-biznes nieco o niej zapomniał. Niespodziewanie jednak z okazji obchodzonego wczoraj w Polsce Dnia Matki na Instagramie Mariki pojawiły się nowe zdjęcia.

Okazuje się, że wokalistka ma dla swoich fanów nie lada niespodziankę. Marika została mamą, i to podwójną. Gwiazda urodziła bliźnięta. 40-letnia piosenkarka postanowiła uczcić swoje święto, pokazując zdjęcia dwóch uroczych maluchów. Chłopcy bawią się beztrosko w piaskownicy w towarzystwie swojej mamy.

Dwa ważne powody…dlaczego tyle czasu minęło od ostatniej płyty do najnowszego singla. Ściskam i tulę wszystkie mamy!!!  – napisała pod zdjęciem.

Marika na pewien czas postanowiła całkowicie poświęcić się macierzyństwu. Pod zdjęciami pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów, którzy gratulują, ale też nie ukrywają swojego zaskoczenia.

  • Ale, że od razu dwa?
  • Gratulacje i wielki szacun za tą niesamowitą ciszę.
  • Porosły chłopaki!
  • Wow. Nisamowite! Gratuluję!
  • Troszkę się domyślałam, że wydarzył się jakiś Cud po drodze, ale pewna nie byłam . – czytamy w komentarzach

My również przyłączamy się do wszystkich gratulacji.


Marika pokazała synów

Marika pokazała synów

Marika pokazała synów

Marika pokazała synów

Marika pokazała synów

Marika pokazała synów

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×