Szukaj

Gwiazda „Sprawiedliwych” urodziła drugie dziecko. Zdjęciem topless obwieściła światu radosne wieści

Marika Tomczyk urodziła

Marika Tomczyk urodziła

Gwiazda Sprawiedliwych urodziła drugie dziecko. Radosne wieści przekazała światu postem na Instagramie. Co napisała?

Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny, to polski serial kryminalno-fabularny emitowany na antenie TV4 od 5 września 2016. Spotkał się z bardzo dobrym odbiorem widzów, a aktorzy, którzy w nim grają, zyskali sporą rozpoznawalność.

Produkcja opowiada o grupie policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego zajmujących się sprawami najcięższych przestępstw, jak zabójstwa, napady czy handel narkotykami. Fabuła koncentruje się na pracy czterech (w pierwszej serii dwóch, w kolejnych trzech) zespołów dochodzeniowych. Akcja serialu toczy się głównie na ulicach Wrocławia, na miejscu zbrodni, a także przy interwencjach oraz na komendzie policji.

Jedna z aktorek produkcji właśnie po raz drugi została mamą.

Marika Tomczyk-Grądkowska urodziła drugie dziecko

Marika Tomczyk-Grądkowska jest aktorką oraz wokalistką znaną z zespołu Sexy Suicide, który gra muzykę synth pop, industrial i dark wave, opartą na brzmieniach starych instrumentów elektronicznych, nawiązując do lat osiemdziesiątych.

Popularność przyniosła jej rola Niki w Plebanii. Obecnie gra w serialu Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny. Jej bohaterka, to zadziorna Kinga Wilk.

Tomczyk właśnie przekazała na Instagramie radosne nowiny – po raz drugi została mamą. Razem z mężem Mateuszem Grądkowskim wychowuje już 1,5-rocznego syna Franka. Na bardzo odważnym zdjęciu widzimy mamę, która karmi noworodka. Do rodziny dołączył kolejny chłopiec.

Jesteśmy już od dwóch tygodni w domu we czwórkę. Kto by pomyślał 3 lata temu, że dzisiaj będę mamą dwóch synów…? Napewno nie ja:D – napisała.

Pod postem zaroiło się od gratulacji.

  • Piękne zdjęcie, dużo zdrowia dla Pani i chłopaków.
  • Gratulacje i zdrowia dla całej rodziny.
  • Wspaniałe wieści. Cudnie wyglądasz. Wszystkiego dobrego dla was.
  • Jakie świetne nowiny. Gratulacje.

I my przyłączamy się do słów internautów.


Marika Tomczyk urodziła

Marika Tomczyk urodziła

Marika Tomczyk-Grądkowska

Marika Tomczyk-Grądkowska

Marika Tomczyk-Grądkowska

Marika Tomczyk-Grądkowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

×