Gwiazda „The Voice of Poland” szuka pracy. W sieci dodała ogłoszenie: „Nie gwiazdorzę”

Marika szuka pracy

Marika szuka pracy

Gwiazda The Voice of Poland szuka pracy, o czym poinformowała na Instagramie. Dodała post, w którym przedstawia swoje atuty.

Epidemia koronawirusa w Polsce wpłynęła na życie tysięcy ludzi w Polsce. W związku z obostrzeniami nałożonymi przez rząd Mateusza Morawieckiego, od marca nie odbywają się żadne imprezy masowe. Organizatorzy liczą straty, które osiągają zawrotne kwoty. By nieco wspomóc branżę artystyczną, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego utworzyło Fundusz Wsparcia Kultury.

Po pomoc zgłosiło się ponad dwa tysiące osób. Wśród nich nie brakowało menadżerów, muzyków, instytucji kultury. Planowano rozdać 400 milionów złotych. Wypłaty zostały jednak wstrzymane. Wnioski, które złożono, zostaną poddane powtórnej weryfikacji. Najprawdopodobniej ministerstwo weźmie pod lupę cele, na jakie miałyby zostać wydane pieniądze.

Marika szuka pracy. Była prowadząca The Voice of Poland dodała ogłoszenie

Przez epidemię wielu artystów zmieniło branżę. Na taki krok zdecydowała się gwiazda Listów do M., Barbara Garstka. Zaczęła pracować w sklepie meblowym i jak podkreśla, dzięki temu może spokojnie opłacić rachunki. Okazuje się, że pracy szuka też gwiazda The Voice of Polandktóra w latach 2013-2014 w duecie z Tomaszem Kammelem, była prowadzącą show.

Marika na co dzień spełnia się jako piosenkarka. Chce wydać kolejną płytę, na razie jednak jej na to nie stać. Zamieściła więc na Instagramie ogłoszenie, w którym podkreśla, że szuka pracy. Marzy się jej zajęcie w kulturze, wie jednak, że czasy są trudne, nie będzie wybrzydzać:

Nowa płyta? Napisana. Żeby ją nagrać, muszę zainwestować kilkadziesiąt tysięcy. Chcę je zarobić ERGO: szukam pracy (etat/pół etatu). W kulturze – byłoby cudownie, ale czasy są, jakie są i nie będą wybrzydzać.

W dalszej części wpisu gwiazda wymienia swoje atuty. Podkreśla, że jest magistrem filologii polskiej, dobrze pisze, potrafi też kierować biurem. Jak zapewnia, nie będzie gwiazdorzyć:

Jestem magistrem filologii polskiej o jednolitych studiach na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza, dobrze i szybko piszę, redaguję, myślę twórczo, umiem koordynować proces produkcyjny (książka, video, album, sesja foto, koncert, program radiowy), potrafię kierować biurem prasowym i sekretariatem. Jestem odpowiedzialna, mam szacunek do ludzi i dedlajnów, biegły angielski, prawo jazdy, obsługę programów i internetu, umiem pracować w zespole. Mam 40 lat, mieszkam w Warszawie, mam dwoje dzieci. Nie gwiazdorzę.

Kilka godzin później Marika podziękowała za wszystkie wiadomości. Ogłosiła, że być może dzięki pomocy internautów udało się jej znaleźć pracę.


Marika szuka pracy

Marika szuka pracy

Marika szuka pracy

Marika szuka pracy

Marika szuka pracy

Marika szuka pracy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×