Marietta z „Hotelu Paradise” odlicza czas do ślubu. Pokazała pierwszą suknię i welon. Fani sugerują, że nie wybrała najlepiej

Marietta Witkowska

Marietta Witkowska

Marietta Witkowska lada chwila wyjdzie za mąż. Właśnie pokazała, jak wygląda jej pierwsza suknia ślubna. Internauci szczerze ocenili jej wybór. Jak wygląda?

Marietta Witkowska zyskała popularność dzięki udziałowi w pierwszej polskiej edycji Hotelu Paradise. 25-latka nie miała łatwego startu, nie mniej jednak z czasem zaczęła się otwierać na nowe znajomości. Widzowie z uwagą śledzili, jak między nią a Chrisem zaczyna iskrzyć. Zakochani pomyślnie przeszli wszystkie próby i doszli razem do finału, który zwyciężyli. Po powrocie do Polski zdecydowali się kontynuować relację, jednak życie zweryfikowało ich uczucie. Podjęli decyzję o rozstaniu i zaczęli na nowo układać sobie życie.

Celebrytka po zakończeniu nagrań zaczęła prężnie działać w social mediach, dzięki czemu cały czas jest obecna w show-biznesie. Pojawia się na imprezach branżowych, podczas których zawiera nowe znajomości. Na jednym z wydarzeń zadebiutowała u boku nowego partnera, z którym wiąże poważne plany na przyszłość. Zakochani od dłuższego czasu prowadzącą intensywne przygotowania do ślubu.

Marietta z Hotelu Paradise pokazała pierwszą suknię ślubną

Marietta tym razem nie obnosiła się ze swoimi uczuciami i przez długi czas ukrywała, że jest szczęśliwie zakochana. Dopiero gdy jej relacja z Patrykiem Świdawskim zaczęła stawać się coraz to poważniejsza, zaczęła pokazywać go na Instagramie oraz zabierać na imprezy branżowe.

Mężczyzna długo nie zwlekał z poważnymi deklaracjami i już po kilku miesiącach poprosił ją o rękę. Uczestniczka Hotelu Paradise pochwaliła się piękną błyskotką podczas wspólnych wakacji. Narzeczeni nie zwlekali z decyzją o ślubie i niemalże od razu zaczęli przygotowywać się do tego ważnego dnia.

Poznaliśmy się jakoś na przełomie wakacji, przez znajomych wpadliśmy na siebie i tak zostało. Kupiłam suknię ślubną i z początkiem roku powiemy sobie „tak”. To będzie kameralna impreza. Są takie ceny tych imprez, że wolimy jechać w super podróż – powiedziała Marietta w rozmowie z Pudelkiem.

We wtorkowy wieczór podekscytowana Witkowska postanowiła pokazać swoim obserwatorom pierwszą suknię ślubną. Przyszła panna młoda włożyła białą kreację z głębokim dekoltem i koronkową górą i lejącym dołem. Stylizację dopełniła średniej długości welonem. Delikatnie pofalowane włosy spływały jej na ramiona. Celebrytka postawiła na makijaż z wyraźnie zaakcentowanymi oczami i ustami.

Pierwsza wersja odsłony ślubnej, co myślicie ?

Razem z @marlenarosemakeup będziemy Wam przestawiać kolejne propozycje, jestem bardzo podekscytowana.

Zwyciężczyni 1. edycji Hotelu Paradise nie spodziewała się, że przedstawione przez nią zdjęcia wywołają burzę w komentarzach. Internauci bardzo szczerze ocenili jej wybór.

  • Makijaż i włosy petarda, suknia średnia.
  • Jak na moje coś nie tak jest z tym przodem.
  • Nieee….jak dla mnie musisz mieć coś z pazurem.
  • Fryzura piękna i makijaż, ale sukienka strasznie niedopasowana do Twojego biustu.

Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii i dajcie nam znać, co sądzicie o ślubnej stylizacji Marietty Witkowskiej.


Marietta Witkowska

Marietta Witkowska

Marietta Witkowska

Marietta Witkowska

Marietta Witkowska z partnerem

Marietta Witkowska z partnerem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×