Szukaj

Marietta z „Hotelu Pradise” nie zdążyła pochwalić się nowym partnerem, a już ogłosiła rozstanie. Przejmujące słowa celebrytki

Marietta Witkowska

Marietta Witkowska

Marietta Witkowska z Hotelu Paradise obiecała swoim fanom, że w styczniu zdradzi, z kim stworzyła związek. Niestety, jej plany legły w gruzach, a ona ogłosiła rozstanie. Co napisała?

Marietta Witkowska z Hotelu Paradise układała sobie życie z nowym partnerem. Miała się podzielić z fanami, kim jest jej nowy ukochany, a oni czekali na to z niecierpliwością, tymczasem celebrytka zebrała się na szczere wyznanie i na Instagramie ogłosiła rozstanie. Co napisała?

Marietta Witkowska z Hotelu Paradise rozstała się z partnerem

Marietta jest zwyciężczynią pierwszej edycji hitowego programu Hotelu Paradise. Tam poznała Krzysztofa „Chrisa” Duckiego. Doszli aż do finału, w którym wygrali i wybrali miłość. Niestety ich relacja po powrocie do Polski nie przetrwała.

Witkowska  skupiła się na sobie. Przede wszystkim nie tak dawno zafundowała sobie sporą metamorfozę i zoperowała nos. Efektami chwaliła się w sieci. O tym, że to jej kompleks, widzowie Hotel Paradise wiedzieli od początku show, bo podkreślała, że jeśli wygra program, to część pieniędzy przeznaczy na operację:

Ja robię nos. To jest mój największy kompleks – mówiła przed kamerami w dniu finału.

Jak powiedziała, tak zrobiła. Zresztą chętnie dzieli się w sieci swoimi eksperymentami z wyglądem. Pochwaliła się nawet różowymi włosami. Bez wahania także pokazuje swoim obserwatorom wszystkie zabiegi, jakim się poddaje.

Mimo że jest bardzo otwarta, to zataiła przed fanami informację o swoim nowym ukochanym. Odpowiadając na pytania na Instagramie, przyznała się, że jest zakochana, ale też zastrzegła, że partnerem pochwali się w styczniu. Niestety właśnie napisała, że się rozstali.

Witkowska wyznała, że niczego nie żałuje i tak jak po rozstaniu z Chrisem skupia się na sobie, a także wierzy, że wszystko jest po coś i ona nie zamierza się smucić, tylko idzie do przodu.

Powiedziałam A, muszę powiedzieć B.. w styczniu miałam ogłosić z kim jestem w związku, miał być nawet super romantyczny wywiad 🙂 stało się jak się stało i z początkiem nowego roku zakończył się mój związek. Pisze o tym oficjalnie, ponieważ od tygodni zasypujecie mnie pytaniami tylko o ten temat.

Nie martwcie się, wszystko u mnie dobrze 🙂 jestem z tych które walczą do końca, walczyłam i nie czuje porażki, wierze w to ze coś się kończy coś się zaczyna a wszystko dzieje się po coś.

Często pytacie jak radzę sobie z rozstaniami- skupiam się na sobie 🙂 ten rok chce całkowicie poświecić na rozwój zawodowy oraz podróże 🙂

Do wszystkich singli: głowa do góry, dbajcie o siebie.

#girl #polishgirls #single #love #brunette #brunettegirl #greeneyes #longhair #followme #instagram #instagood – napisała.

Pod postem Marietty posypało się wiele komentarzy ze słowami wsparcia.


Marietta Witkowska rozstała się z partnerem

Marietta Witkowska rozstała się z partnerem

Marietta Witkowska – Bożego Narodzenia 2020

Marietta Witkowska – Bożego Narodzenia 2020

Marietta Witkowska - różowe włosy

Marietta Witkowska - różowe włosy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×