Marieta Żukowska pokazała urocze zdjęcie z córką. Ależ ona wyrosła!

Marieta Żukowska pokazała córkę na Instagramie

Marieta Żukowska pokazała córkę na Instagramie

Marieta Żukowska pokazała córkę

Marieta Żukowska to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Szerokiej publiczności dała się poznać z różnego rodzaju ról. Teraz możemy śledzić losy jej postaci w serialu Barwy Szczęścia.

Tymczasem o życiu prywatnym tej aktorki wiemy niewiele. Marieta starannie selekcjonuje to, co publikuje w sieci. Żukowska wraz ze swoim partnerem Wojciechem Kasperskim tworzą udany związek. Są razem już od 13 lat! Ich związek scementowały narodziny córki.

Ciąża Mariety to był dla mnie najpiękniejszy czas, jaki spędziliśmy razem. Obserwowałem jak piękniała i… biegałem w nocy po jej ulubione sardynki. Zakochałem się w niej na nowo – mówił Wojciech Kasperski w rozmowie z magazynem Pani

Marieta postanowiła nieco odpocząć i wyjechać z kraju. W tym celu udała się w podróż do Rzymu. Nie jest tam jednak sama. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie z niespełna czteroletnią córką Polą.

Vacanza❤️#miłość#ma#pizza#pasta #proseco#matkaicórka#córeczka#holiday #kocham #włochy #bede#tu #kiedyś#mieszkać#na dobre ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ – napisała

Trzeba przyznać, że aktorka rzadko decyduje się na takie zdjęcia. Nie wiedzieliśmy, że jej córka już tak wyrosła.

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan pokazała córkę. Ale urosła!

Marieta Żukowska pokazała córkę

Marieta Żukowska pokazała córkę

Marieta Żukowska z torebką z kwiatowym motywem (fot. AKPA)

Marieta Żukowska pokazała zdjęcie z córką


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×