Szukaj

Marieta Żukowska pochwaliła się wizytą u fryzjera i pokazała córkę. Pola to czysta mama

Marieta Żukowska

Marieta Żukowska

Marieta Żukowska na Instagramie pokazała zdjęcie, na którym towarzyszy jej córka. Pola coraz bardziej przypomina znaną mamę.

Marieta Żukowska od dawna jest związana z zawodem, który aktualne wykonuje. Ma w tym kierunku nawet wykształcenie — jest absolwentką Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Aktualnie jest jedną z aktorek łódzkiego teatru im. Stefana Jaraczka.

Żukowska, oprócz na scenie, występuje też przed kamerami. Na swoim koncie ma role w produkcjach takich jak m.in. Londyńczycy oraz Majka. Starannie wybiera oferty pracy od producentów. Decyduje się jedynie wcielać w postaci, które w jakiś sposób pomogą jej się rozwinąć i zdobyć nowe umiejętności:

Zdarzyło mi się kiedyś odrzucić rolę, ale wynikało to tylko ze względu na to, że czułam, że ta rola nic nie wnosi do mojego życia, nie rozwija mnie w żaden sposób, ale nigdy nie odrzuciłam roli przez moje przekonania polityczne, ponieważ uważam, że aktor powinien się oddzielić od swoich przekonań i wchodzić w rolę, w postać, która może mieć skrajnie różne od niego przekonania. Uważam, że na tym polega ten zawód — komentowała Marieta Żukowska w rozmowie z Jastrząb Post.pl.

Marieta Żukowska z córką. Jak wygląda Pola?

Marieta karierę zawodową łączy z macierzyństwem. W 2012 roku urodziła córkę Polę, której ojcem jest Wojciech Kasperski. Partner aktorki także związany jest z branżą artystyczną. Jest reżyserem, scenarzystą, a także producentem filmowym. Zadebiutował filmem dokumentalnym Nasiona, który został bardzo dobrze przyjęty. Dowodem jest fakt, że został obsypany licznymi wyróżnieniami — w tym m.in. nagrodą Rosyjskiej Akademii Filmowej.

Chociaż mężczyzna jest osobą znaną w branży, aktorka raczej nie publikuje z nim wspólnych zdjęć na Instagramie. Raz na jakiś czas chwali się jednak ujęciami, na których towarzyszy jej Pola. Tak było m.in. w poniedziałek, gdy podzieliła się niezwykle subtelną fotografią.

Żukowska i jej córka leżą obok siebie, na ich twarzach goszczą szerokie uśmiechy. Stykają się głowami, przez co fragment włosów ośmiolatki znajduje się na twarzy jej mamy. Gwiazda w opisie pod zdjęciem zdradziła, że nie jest to przypadkowo przybrana poza. W ten sposób chciała pokazać, że lada chwila podda się metamorfozie i przefarbuje włosy na taki sam odcień, jaki ma jej córka:

Oby się Wam wszystko dzisiaj udawało 321 start — piękneggggggo tygodnia życzą Wam dwie Polki:) mój fryzjer @piotr.hull zawsze stara się odzwierciedlić na moich włosach kolor tej mniejszej 😉 — napisała Marieta Żukowska.

Internauci są zachwyceni podobieństwem, jakie łączy Marietę i Polę, o czym piszą w komentarzach. Też je dostrzegacie?


MarietaMarieta Żukowska pokazała córkę

Marieta Żukowska pokazała córkę

Barwy szczęścia, Bożena (Marieta Żukowska), Bruno (Lesław Żurek)

Barwy szczęścia, Bożena (Marieta Żukowska), Bruno (Lesław Żurek)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×