Marianna Schreiber wystąpiła u Wojewódzkiego. Zanim odcinek został wyemitowany, dostała bardzo nieprzyjemnego SMS-a. Aż przykro czytać

Marianna Schreiber

Marianna Schreiber

Marianna Schreiber wystąpiła u Kuby Wojewódzkiego. Chociaż odcinek z jej udziałem nie został jeszcze wyemitowany, dostała bardzo nieprzyjemnego SMS-a. Aż przykro czytać.

Mariana Schreiber jest żoną posła Prawa i Sprawiedliwości, Łukasza Schreibera. O aspirującej modelce zrobiło się głośno, gdy w tajemnicy przed mężem zgłosiła się do programu Top ModelChociaż nie zamieszkała w domu modeli, odkąd wyemitowano odcinek z jej udziałem, jej nazwisko zaczęło się pojawiać w kolorowej prasie.

Od tego momentu medialna kariera Schreiber nabrała rozpędu. Marianna zaczęła się pojawiać na branżowych imprezach, a także udzieliła kilku wywiadów. W jednym z nich powiedziała, że jurorzy przyjęli ją lepiej, niż się tego spodziewała:

Myślę, że to jest niesamowite przeżycie na tyle, że widz nie jest w stanie wejść w to tak od środka — co jest oczywiście logiczne. Kiedy oglądałam Top Model widziałam ten program zupełnie inaczej i wyobrażałam sobie to w zupełnie inny sposób, niż faktycznie to się odbywa. Myślę, że jurorzy naprawdę sprawiają o wiele, wiele lepsze wrażenie niż czasami oglądamy. Przede wszystkim są bardzo wspierający, są zwykłymi ludźmi w tym wszystkim, a nie jak to postrzega widz znane, sławne osoby – komentowała w Plejadzie.

Marianna Schreiber wystąpiła u Kuby Wojewódzkiego. Dostała bardzo nieprzyjemną wiadomość

Wiadomo też, że Marianna Schreiber została zaproszona do programu Kuby Wojewódzkiego, czym pochwaliła się w rozmowie z Jastrząb Post. Zdradziła, że nie dostała listy pytań, ale nie obawia się wizyty w show dziennikarza. Podkreśliła, że nie ma dla niej tematów tabu:

Nie dostałam listy pytań i szczerze mówiąc jej nie chcę. Dla mnie nie ma tematów tabu. Myślę, że Kuba nie jest w stanie mnie niczym zaskoczyć. Oczywiście mam duży dystans do siebie i znam się na żartach, nawet tych niesmacznych. Myślę, że Kuba dobrze się przygotuje do rozmowy ze mną. Ale też chodzi o to, aby w moim odczuciu – nie do wszystkiego się przygotowywać. I nie mieć wszystkich odpowiedzi ułożonych w głowie.

Chociaż odcinek Kuby Wojewódzkiego, w którym gości Schreiber zostanie wyemitowany dopiero we wtorkowy wieczór, do Marianny już teraz docierają bardzo nieprzyjemne wiadomości. Treścią jednej z nich celebrytka podzieliła się na Instastory. Aż przykro czytać, co napisał do niej jej dawny nauczyciel:

TVN nigdy nie oglądam. I nie obejrzę we wtorek zeszmacenia się pani z Wojewódzkim. Wstyd mi za panią i wstyd, że panią znam. Hańba. A mąż minister to chyba papierowy mąż tylko. Wstydzę się, że panią uczyłem. Hańba. Zeszmaciła się pani. Nie pozdrawiam.

Marianna Schreiber w show TVN-u pojawi się we wtorek wieczorem. Będziecie oglądać?


marysiaschreiber_244718547_1027783861312532_6592830237177596893_nMarianna Schreiber u Kuby Wojewódzkiego, fot. Instagram

Marianna Schreiber u Kuby Wojewódzkiego, fot. Instagram

Marianna Schreiber u Kuby Wojewódzkiego, fot. Instagram

Marianna Schreiber u Kuby Wojewódzkiego, fot. Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×