Marianna Schreiber pokazała, co obecnie dzieje się w jej domu. Tylko córeczka trzyma ją przy życiu po tym, jak przed Wigilią potraktowała ją rodzina

Marianna Schreiber z córką

Marianna Schreiber z córką

Marianna Schreiber rozpoczęła przygotowania do świąt. Jej córeczka sama ubrała choinkę. Efekt niesamowity, ale publikacji towarzyszy smutne wyznanie.

Marianna Schreiber stała się popularna po tym, jak wzięła udział w castingu do programu Top Model28-latka tuż po tym, jak pojawiła się przed jurorami, przyznała, że jest żoną posła Prawa i Sprawiedliwości, a do programu zgłosiła się w tajemnicy przed nim. Zależało jej na tym, by spróbować swoich sił w roli modelki. Od tamtej pory w mediach zrobiło się o niej bardzo głośno. W mig zyskała spore grono fanów, którzy z niecierpliwością wyczekują nowych informacji na ten temat. Mimo że nie przeszła do finału, regularnie pojawia się na imprezach branżowych, bierze udział w kampaniach reklamowych oraz udziela wywiadów.

Niestety już na początku kariery w show-biznesie, Schreiber stanęła w ogniu krytyki. Krótko po tym, jak zadebiutowała na szklanym ekranie, okazało się, że przed laty dopuściła się aktu homofobicznego. Sfotografowała dziewczynę, która miała na ramieniu torbę z motywem tęczy, a następnie wrzuciła kadr do sieci. Publikacji towarzyszył wymowny podpis.

WON Z NASZEGO MIASTA.

Marianna oczywiście wyjaśniła, że jest tolerancyjna, a niefortunny wpis udostępniła pod wpływem silnego wzburzenia emocjonalnego. Dowodem na to może być fakt, że ostatnio założyła własną fundację, która m.in. będzie świadczyła pomoc osobom dyskryminowanym ze względu na płeć, wiek, seksualność czy niepełnosprawność.

Marianna Schreiber pochwaliła się choinką

Schreiber jest nie tylko żoną, ale i matką. Wraz z mężem, Łukaszem Schreiberem, doczekali się córki, Patrycji, która jest ich oczkiem w głowie. Ostatnio celebrytka pochwaliła się w sieci rodzinną fotografią, na której mogliśmy zobaczyć całą trójkę. Na pierwszym planie znalazła się dziewczynka, a po obu jej stronach siedzieli rodzice. Świąteczny obrazek od razu przykuł uwagę internautów, ponieważ polityk miał na nim bardzo poważną minę.

Pamiętam, jak ciężko było nam wykonać to zdjęcie. Patrycja zupełnie nie miała cierpliwości (jak to u dzieci bywa ze zdjęciami ) a wykonaliśmy je samowyzwalaczem (stąd słaba jakość). Na każdym coś nie wychodziło, któreś z nas było „rozmazane” bądź „przycięte” a kiedy było idealnie – Łukasz miał albo poważną albo nazbyt poważną minę. Wtedy poprosiłam, aby był politykiem poza domem i spróbował się uśmiechnąć. Do dziś jest to niemożliwe – napisała pod zdjęciem.

Po rodzinnej sesji nadszedł czas na ubieranie choinki. W tym roku Marianna powierzyła to zadanie swojej córce, która z nieskrywaną radością wieszała na gałązkach kolorowe bombki. Na jednej z nich znajdowało się jej imię oraz migotały w niej kolorowe światełka. Wschodząca modelka postanowiła pochwalić się w sieci nagraniem, na którym możemy zobaczyć poszczególne etapy przygotowań, począwszy od wyboru odpowiedniego drzewka, po efekt końcowy.

Schreiber jest bardzo otwarta i pod większością wpisów dzieli się z fanami intymnymi szczegółami z życia prywatnego. Tak było i tym razem. Pod nagraniem ze strojenia iglaka przyznała, że dziewczynka nie raz trzymała ją przy życiu. To wyjątkowo niepokojące doniesienia, świadczące o tym, że przeżyła bardzo trudne chwile. Mógł wpłynąć na to również fakt, że w tym roku nie została zaproszona na święta przez rodzinę, o czym pisaliśmy tutaj.

Chciałam Wam pokazać, jak moja kochana córeczka (która jest dla mnie WSZYSTKIM i to właśnie ona nieraz trzymała mnie przy życiu) ubrała choinkę. Gdy patrzę na ten filmik, płaczę ze wzruszenia…

Mam nadzieję, że macie dużo radości i miłości w sercach.

Opublikowane przez nią nagranie możecie zobaczyć poniżej.

Pod publikacją zaroiło się od komentarzy. Internauci nie szczędzą komplementów pod adresem Patrycji.

  • Córeczka jest naprawdę wspaniała…
  • Dzień dobry, mama i córeczka obydwie jesteście wspaniałe.
  • Podziwiam Panią!!
  • Córeczka prześliczna. Choinka pięknie ubrana. Życzę dużo miłości i spokoju.

Chyba zgodzicie się z nami, że córeczka Marianny wyrosła na piękną dziewczynkę.


Marianna Schreiber - Boże Narodzenie 2021

Marianna Schreiber - Boże Narodzenie 2021

Marianna Schreiber - Boże Narodzenie 2021 - córka

Marianna Schreiber - Boże Narodzenie 2021 - córka

Marianna Schreiber - Boże Narodzenie 2021 - córka

Marianna Schreiber - Boże Narodzenie 2021 - córka

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live ładnym we wszystkim ładnie solą tej ziemi są dzieci bez nich darmozjady będą musiały uciekac bo kto zarobi na świnie w kawiorze ha ha ale decyzja naleźy do sąsiadów a jak z sąsiadami wiadomo szału ni ma i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×