Rodzina odmówiła Schreiber zaproszenia na Wigilię. Jaki był finał? Zdjęcie nie wymaga komentarza. Co na to jej mąż?

Marianna Schreiber spędziła Wigilię z córką i mężem

Marianna Schreiber spędziła Wigilię z córką i mężem

Marianna Schreiber pokazała fotki z Wigilii. Rzeczywiście spędziła je bez najbliższej rodziny? Zdjęcia rozwiewają wszelkie wątpliwości.

Marianna Schreiber, żona posła PiS Łukasza Schreibera, zyskała wielką popularność dzięki udziałowi w programie Top Model, do którego zapisała się bez wiedzy swojego partnera. Początkująca modelka więcej o podjęciu przez siebie decyzji w tej sprawie opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post:

Mój mąż dowiedział się wieczorem, kiedy wróciłam z castingu. Zobaczył moją opaskę z Top Model, której jeszcze nie zdążyłam zutylizować i zapytał mnie, co to jest takiego. Powiedziałam mu, że byłam i już wiedział, że jest pozamiatane. Był załamany i wyszedł z domu. Na szczęście po godzinie wrócił. Musiał się przewietrzyć i zrzucić z siebie negatywne emocje. Bał się, że to wpłynie na jego wizerunek. Często jest tak, że mamy inne poglądy. Staramy się, aby ta polityka nie wpływała na nas, ale wpływa, mimo wszystko. Odgrywa ważną rolę w naszym małżeństwie.

Od tamtego czasu relacje pary mają nie być najlepsze. Ostatnio Marianna zaczęła angażować się w politykę. Między innymi uczestniczyła w protestach na rzecz wolnych mediów. Łukasz uderzył w ich uczestników za pośrednictwem Twittera:

Krzyczą o odpowiedzialności rządu za śmierć ludzi przez covid – zgromadzili się ściśnięci na proteście i będą przechwalać się wysoką frekwencja.

Ostatnio mieliśmy do czynienia z ostrą eskalacją napięcia politycznego w rodzinie. Marianna zasugerowała, że nie została zaproszona przez rodzinę na święta. Przekazała na Instastory:

Przyszedł moment, w którym jedyne osoby, do których pojadę na święta, to moje siostry…

Później dodała podobny wpis za pośrednictwem serwisu Twitter:

W rodzinie politycznej, jesteś zaproszony na Święta, gdy prezentujesz te same poglądy. W przeciwnym razie, okazuje się, że nie zasługujesz na miejsce przy stole.

Wielu internautów wzruszyło się wyznaniami Marianny. Część z nich zaoferowała, że może ją przyjąć w Wigilię. Ci, którzy składali takie oferty, musieli się wczoraj mocno zdziwić.

Marianna Schreiber jednak spędziła Wigilię z rodziną. Jak to tłumaczy?

Marianna Schreiber dodała wigilijne zdjęcie z córką i mężem. Rodzina pozowała na tle choinki. Podpisała je:

Chociaż kilka dni… bez polityki, sporów. Wesołych Świąt.

Fotka wywołała burzę w komentarzach. Jeden z jej fanów napisał złośliwie:

Szybko Pani zmieniła front.

Na co modelka odpisała:

Nie rozumiem? Jaki front ? Nic nie zmieniam…

Jeszcze inni sugerowali, że Łukasz Schreiber nie wygląda na tym ujęciu na zbyt zadowolonego:

  • Tata jak zwykle mina pełna radości.

  • Mąż jak zawsze przeszczęśliwy.

  • Strasznie dziwne to zdjęcie. Jakby każdy z tej trójki był doklejony z innej parafii. Mimo tego wszystkiego dobrego bo zdjęcia to tylko zdjęcia, i tak najważniejsze jest poza nimi.

  • Mąż na zadowolonego nie wygląda.

Wspomniane zdjęcie możecie zobaczyć poniżej. Sami oceńcie, czy mina posła PiS rzeczywiście wskazuje na niezadowolenie…

Marianna Schreiber prowadzi Q&A nawet w Wigilię. O co ją pytano?

Marianna regularnie odpowiada na pytania w ramach Q&A na InstaStory. Podobną sesję zorganizowała nawet w Wigilię. Nic więc dziwnego, że jeden z fanów napisał do niej wtedy:

A jednak spędza pani święta z mężem?

Na co zareagowała:

Wigilię.

Większość odbiorców, w tym my, obawiała się o to, że Mariannie to właśnie Wigilię przyjdzie spędzić w samotności. Jak odbieracie całą sytuację?


Marianna Schreiber, Łukasz Schreiber i ich córka

Marianna Schreiber, Łukasz Schreiber i ich córka

Marianna Schreiber i Łukasz Schreiber z córką w Wigilię

Marianna Schreiber i Łukasz Schreiber z córką w Wigilię

Córka Schreiberów ze świątecznym prezentem

Córka Schreiberów ze świątecznym prezentem

Komentarze