Szukaj

Gwiazda TVN wzięła ślub. Szczęśliwą wiadomością pochwaliła się w mediach społecznościowych

Marianna Kowalska wzięła ślub

Marianna Kowalska wzięła ślub

Marianna Kowalewska, aktorka, która zyskała popularność dzięki serialowi TVN Pułapka, wyszła za mąż. Radosną nowiną pochwaliła się na Instagramie. Internauci ruszyli z gratulacjami.

Marianna Kowalewska pięć lat temu dowiedziała się, że cierpi na poważną chorobę. Przez kolejne miesiące odwiedzała różne szpitale, gdzie próbowano wykryć co jej dolega. Aktorka chwytała się alternatywnych źródeł leczenia, jednak i te nie przyniosły ulgi. Wreszcie pojawiła się diagnoza – wrzodziejące zapalenie jelita grubego.

Ratunkiem okazała się stomia, która uratowała jej życie. Chociaż Kowalewska bała się, że wpłynie ona negatywnie na jej karierę, tak się nie stało. Aktorka zaczęła mówić otwarcie o swoich przeżyciach, by dać nadzieję innym chorym:

O mojej chorobie i stomii mówię otwarcie. Chciałabym by każdy, kto z tego powodu zmaga się z wykluczeniem, mógł w pełni rozpocząć realizację swoich marzeń i pasji. Pragnę nieść wsparcie tym, którzy wstydzą się wychodzić z domu, realizować swoje zamierzenia zawodowe lub po prostu zwyczajnie umawiać się na randki. Stomia przy odpowiedniej pielęgnacji i dobrze dobranej bieliźnie naprawdę w niczym nie przeszkadza – opowiada Marianna Kowalewska.

Marianna Kowalewska wzięła ślub. Pochwaliła się obrączkami

Marianna Kowalewska zdobyła popularność dzięki serialowi Pułapka, emitowanym na antenie TVN-u. Dzięki temu zyskała nowych fanów, którzy śledzą jej działania w sieci. To właśnie z nimi podzieliła się radosnymi informacjami i pochwaliła się, że wzięła ślub.

Kowalewska na Instagramie udostępniła zdjęcie, na którym z mężem, Miłoszem Gierszewskim, trzymają się za ręce. Na ich palcach błyszczą złote obrączki. W podpisie przekazali szczęśliwe wiadomości.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#justmarried 🤍

Post udostępniony przez Marianna Kowalewska 🌙 (@mariankakowalewska)

Gwiazda nie pokazała sukni, mediom udało się jednak dotrzeć do szczegółów uroczystości. Super Express donosi, że ze względu na pandemię, małżonkowie wzięli ślub cywilny, zrezygnowali z wesela. Internauci ruszyli z gratulacjami. Redakcja Jastrząb Post się do nich dołącza, życząc młodej parze wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.


mariankakowalewska_122753035_660656711512842_5037345683390951363_nMiłosz Gierszewski - mąż Marianny Kowalewskiej

Miłosz Gierszewski - mąż Marianny Kowalewskiej

Marianna Kowalewska

Marianna Kowalewska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×