Żona Durczoka zaatakowana w sieci. Celna riposta Marianny nie przejdzie bez echa. Mało kto zachowałby spokój w takiej sytuacji

Marianna Dufek

Marianna Dufek

W piątek odbył się pogrzeb Kamila Durczoka. Pogrążona w żałobie rodzina musi stawić czoła hejterom. Była żona dziennikarza została zaatakowana w sieci przez jedną z internautek. Jej wpis wyprowadził ją z równowagi. Co takiego napisała?

Kamil Durczok zmarł 16 listopada w jednym z katowickich szpitali. Informację tę najpierw podał portal Press.pl, a następnie potwierdziła rodzina. W ciągu kilku godzin na jaw zaczęły wychodzić kolejne fakty. Okazało się, że dziennikarz trafił do placówki już w poniedziałek, a jego stan lekarze ocenili, jako ciężki. Do ostatnich chwil walczyli o jego życie, jednak nie udało im się tego dokonać.

Durczok od kilku lat borykał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Najpierw zdiagnozowano u niego nowotwór, który udało mu się pokonać. Gdy wydawało się, że wychodzi na prostą, a najgorszy czas ma już za sobą, pojawiły się depresja i choroba alkoholowa. Jedna z bliskich osób zdradziła, że już jakiś czas temu 53-latek przestał walczyć o swoje zdrowie, ponieważ uświadomił sobie, że jest z nim ciężko.

Wątroba i trzustka mu wysiadły. On już pluł krwią. Wiedział, że jest z nim źle. Poddał się. Nie kontynuował leczenia. Wybrał alkohol – opisała osoba z otoczenia gwiazdora w rozmowie z Super Expressem.

Pogrzeb Kamila odbył się w piątek 19 listopada. Krótko po nim w sieci zaczęło przybywać komentarzy hejterów, którzy atakują byłą żonę dziennikarza.

Internautka zaatakowała byłą żonę Kamila Durczoka. Dlaczego?

Po uroczystości Marianna postanowiła uczcić pamięć o zmarłym. Wrzuciła na swoim profilu na Instagramie kadr przedstawiający kwiat oraz tajemniczą statuetkę. Zdradziła, że była to pierwsza nagroda jej byłego męża, którą otrzymał w 2000 roku. Grand Press dla dziennikarza roku miało dla niego szczególne znaczenie.

Ta nagroda była najważniejsza.
To był początek… – napisała.

Zenon Nowak , Rafal Piotr Wyszynski , Iwona Sosnowska-wieczorek , Krzysiek Jakóbik Marcin WójcickiDziękuję za ważną…

Posted by Marianna Dufek on Friday, November 19, 2021

Małżeństwo rozstało się w 2017 roku, jednak mimo to bardzo przeżyła śmierć Kamila, czemu dawała wyraz w publikacjach zamieszczanych w sieci. To jednak nie spodobało się jednej z internautek, która posługując się anonimowym kontem, skrytykowała ją oraz jej zachowanie. Skierowała również pod jej adresem poważny zarzut.

Straszna baba ta Dufek. Teraz udaje dobrą, a gdzie była, jak upadał. Dlaczego synek przeszedł na nazwisko matki. Opluć tę kobietę. Beszczelna ślązarka. I ma czelność pokazywać zdjęcia z byłym mężem. Jak go zabiłaś razem z synkiem.

Publikacja nie umknęła uwadze Dufek. Oburzona zachowaniem hejterki udostępniła na swoim profilu na Facebooku obszerny wpis. Zwróciła w nim uwagę na fakt, że w naszym społeczeństwie nie brakuje osób mających przeświadczenie o swojej wyższości, co niejako miałoby uprawniać je do krytykowania innych. Mimo to nie mają odwagi, by pokazać swoje prawdziwe oblicze i posługują się kontami stworzonymi wyłącznie po to, by krytykować innych.

Rodzą się i żyją w lepszych miejscach niż Śląsk.
Tracą dziewictwo tylko po ślubie. Nie muszą chodzić do spowiedzi – bo żyją wg zasad.
Nie kłamią, nie zdradzają, nie oszukują fiskusa, nie łamią przepisów ruchu drogowego.
Pomagają potrzebującym.
Do ostatnich swoich dni żyją z jednym partnerem patrząc mu z miłością w oczy.
A jeśli doświadczają zdrady i kłamstwa to nie reagują bo tak trzeba.
Dostają za to nagrodę od życia.
Nie stawia ich w sytuacjach trudnych wyborów. Śpią , bo nie muszą się martwić jak postąpić by nie urazić uczuć innych i nie wyjść na hipokrytkę kiedy oczekują i nagabują cię o reakcję.
Są prawdziwymi autorytetami.
To daje im prawo oceny innych i czynią to wydając wysokie wyroki.

Tylko dlaczego nie mają nazwisk?
I twarzy?

Mariannie nie brakuje odwagi. W dalszej części publikacji zwróciła się bezpośrednio do autorki komentarza, którą zaprosiła na kawę.

Droga Pani Mima Manna zapraszam Panią do Katowic na kawę. Powie mi Pani, jak żyć. „Beszczelna ślązarka”.

Myślicie, że hejterka będzie miała na tyle odwagi, by odpowiedzieć na zaproszenie?


Wpis hejterki - profil Marianny Dufek

Wpis hejterki - profil Marianny Dufek

Kamil Durczok i Marianna Dufek

Kamil Durczok i Marianna Dufek

Kamil Durczok i Marianna Dufek

Kamil Durczok i Marianna Dufek

Komentarze

 • Luiza pisze:

  Obrzydliwy komentarz. I do tego anonimowy. Co jakiejś obcej osobie do tego co działo się w małżeństwie 2ga ludzi. A poza tym co kobieta miała zrobić? Durczok był alkoholikiem, nie żyli razem, sfałszował jej podpis pod kredytem. I tak święta kobieta, ze mu pogrzeb zorganizowała. Wynika z tego, że tak naprawdę oprócz niej nikogo nie miał. A przeciez byli rozwiedzeni.

 • Snacky pisze:

  Nie wiem po co ten hejt?Bać się umierać,bo nie wiadomo co ludzie za głupoty i kłamstwa będą o nas pisać… Ludzie nigdy nie powiedzą prawdy w oczy.Wolą obgadac za plecami lub pisać anonimy.Wszystkiego dobrego dla pani Marianny.Nie nam osądzać.Jestem w szoku,że ludzie takie pomyje wylewaja…

 • Gość pisze:

  Czas skończyć z tą święta niby tradycją zmieniania nazwiska po ślubie dlaczego mam zmienić swoje rodowe nazwisko tylko dlatego że wyszłam za mąż dzieci też nie muszą nosić nazwiska ojca

 • Gość pisze:

  To jest byla żona to po pierwsze a po drugie nie gloryfikowalabym jej , jakoś nie istniała w ostatnim czasie gdy upadł na dno , jeszcze mu dołożyła doniesieniem do prokuratury na podrobiony podpis … po co to było …

  • Marcia pisze:

   Po to, że kredyt był przez ten podpis na nią idioto. I co miała kilka milionów spłacac sama? Bez sprawy karnej o oszustwo to by kredyt był na nią. Weź przemysł komentarze a jak się nie znasz to nie wypowiadaj się głupoto.

 • Gość pisze:

  Najciekawsze jest to,ze ci hejterzy nie zdają sobie sprawy.iż karma wraca……
  Swoją drogą to mi jest żal takich”cwaniaczków”anonimowych

 • GośćHal pisze:

  P.Marianno jest pani mądrą kobitą wiele Pani przeszła i nie warto przejmowć się takimi Idiotkami – które nie wiedzą co piszą !

 • Caro pisze:

  Ta osoba się nie ujawni bo widać że nie dość że tchórz to jeszcze gorol. Kto na Śląsku mówi Ślązarka. Trochę szacunku dla rodziny bo i tak jest im ciężko. To jest ktoś z najbliższego otoczenia.

 • Gośćaga pisze:

  Pięknie i prawdziwie powiedziane

 • GośćGrazyna pisze:

  Pani Marianno,
  ,,To już było i nie wróci więcej …”
  Pani rola ,cudownej żony ,przyjaciółki i wyjątkowej Kobiety już się na tym etapie zakończyła .Teraz zasługuje Pani na spokojne Życie ,usłane wspomnieniami ,kiedy byliście Szczęśliwi .To się Pani po prostu wreszcie należy .Była Pani Jego muzą i najpiękniejszym darem od życia .
  Dla mnie Pan Kamil był najlepszym dziennikarzem i tyle na temat.

 • Gośćaga pisze:

  Nie wiem czy znalazłabym siłę, ale znalazłabym to internetowe ście**wo i zażądała zadośćuczynienia ,nie jesteś anonimowy/a

 • Gość pisze:

  Nie nam oceniac sprawy rodzinne.Cenilam prace pana Kamila

 • Gość pisze:

  Szkoda,że taki okrutny los,ale Jestem przekonana że Pan Bóg wie,,,,,,❤️

 • Gość pisze:

  Warto przypomnieć, ze Durczokowie sie wlasciwie rozstali, ale jak zaczely sie problemy Durczoka z oskarżeniami o mobbing itp., i wylecial z tvn, to Marianna rozstanie odłożyła na bok i murem stanęła przy mężu. To było piekne zachowanieni piekna przyjaźń, ktora jest możliwa nawet, jak malzenstwo sie konczy.
  Co do wpisu anonimki, to wlasciwie nalezy takie umysłowe pokraki olać, ale czasami sa to tak daleko posunięte oskarżenia , ze trudno nie zareagować .

 • Gość pisze:

  Po co pani Marianna odpisuje takiej miernocie szkoda czasu na tego typu ludzi

 • Gość pisze:

  Ludzie, uszanujcie żałobę i nie mieszajcie się w nie swoje sprawy.

 • Gość pisze:

  Znakomita odpowiedź pani Dudek do kogoś, kto zwyczajnie na nią nie zasługuje.

  • Grażyna M. pisze:

   Współczuję z całego serca 💖 Proszę się trzymać i przetrwać ten ciężki czas …….. Rozumiem co dzieje się w sercach bliskich osób kochających…. Sama jestem w tej sytuacji…. Wiele lat nie mogę się podnieść,… Po stracie męża………….🌹🍃

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×