Marian Lichtman ma dwa żądania wobec Ewy Krawczyk. Ich spełnienie zakończy spór z Krzysztofem juniorem

Marian Lichtman, Krzysztof Krawczyk junior i Ewa Krawczyk

Marian Lichtman, Krzysztof Krawczyk junior i Ewa Krawczyk

Marian Lichtman, przyjaciela Krzysztofa Krawczyka juniora, wystosował apel do Ewy Krawczyk. Ma wobec niej konkretne żądania. 

Krzysztof Krawczyk zmarł w kwietniu 2021 roku. Zostawił po sobie żonę – Ewę Krawczyk i syna – Krzysztofa Krawczyka juniora. Niestety bliscy muzyka nie doszli do porozumienia i toczą spór sądowy o majątek po zmarłym. Ewa przekonuje, że ojciec po prostu pominął syna w testamencie. W to nie daje wiary sam Krawczyk junior.

Ostatnio sama Ewa w rozmowie z nami wyraziła żal z powodu tego, że jej relacje z synem zmarłego męża są tak kiepskie. Zasugerowała, że nie jest do końca wina samego juniora, ponieważ to osoby z jego otoczenia blokują ich kontakt.

Nie ma relacji. Ja bym bardzo chciała, żeby te relacje były. Nawet na początku próbowałam walczyć o te relacje, ale jak weszła pani mecenas, doradcy dla niego wcale nie życzliwi, to się wszystko dla niego skończyło, ja już teraz nic nie mogę. Nawet jakbym chciała bardzo, to jestem ograniczona i niedopuszczana – zadeklarowała.

W poniedziałek odbyła się rozprawa ws. ich sporu. Wyrok jeszcze nie zapadł, jednak już teraz proces budzi wielkie zainteresowanie mediów. Dziś menadżer przyjaciela juniora, Krzysztofa Cwynara, poinformował, że junior bardzo przeżywa konflikt z macochą. Na skutek silnego stresu doznał ataku epilepsji, gdy był sam w domu i mocno obił sobie żebra.

Ten chłopak wciąż nie ma spokoju, bo martwi się o swoją przyszłość po śmierci taty. Już widzi, że walka o spadek potrwa latami i nie wiadomo, jak się zakończy, tymczasem on nie ma nawet własnego dachu nad głową – powiedział.

Marian Lichtman ma apel do Ewy Krawczyk

W pomoc dla juniora jest też bardzo zaangażowany Marian Lichtman, przyjaciel jego ojca, z którym to kiedyś występował w zespole Trubadurzy. Muzyk w rozmowie z Pomponikiem zaapelował do Ewy. Chce, aby po pierwsze – „sprawiedliwości stało się zadość”, a po drugie – „żeby Ewa była uczciwa”.

Niech się sprawiedliwie z nim rozliczy, żeby sąd przyznał mu działeczkę majątku po ojcu. Krawczyk Junior jest w potrzebie. Nie ma swojego mieszkania, ma wypożyczone rzeczy. Zasługa Krzysztofa Cwynara, że on ma gdzie teraz mieszkać. A Ewa niech pokaże dobre serce, niech mu da, to co mu się należy. Żądamy, by sprawiedliwości stało się zadość i żeby Ewa była uczciwa i menadżer, który się uważał za przyjaciela Krzysztofa Krawczyka – zwrócił się do niej.

Mężczyzna zadeklarował dalsze wsparcie dla młodego Krawczyka.

Oni mają mu oddać należną mu część, a ja mogę go wspomóc muzycznie i zawsze będę za nim stał, bo jemu to się należy, bo on jest tym pokrzywdzonym. Ja staję za ludźmi pokrzywdzonymi. To jest syn mojego przyjaciela i to jest mój obowiązek – oznajmił.

Następnie zapewnił, że junior niedługo zacznie śpiewać utwory swojego ojca z DJ-em.

Mamy plany, by syn Krawczyka zaśpiewał z nowoczesnym DJ jakieś utwory taty zaśpiewał, żeby pokazał swój talent. Piosenkę „Parostatek” śpiewa doskonale – zapewnił członek Trubadurów.

Myślicie, że Ewa Krawczyk jakoś zareaguje na apel Lichtmana?


Krzysztof Krawczyk, Trubadurzy, Marian Lichtman - festiwal w Mrągowie

Krzysztof Krawczyk, Trubadurzy, Marian Lichtman - festiwal w Mrągowie

Krzysztof Krawczyk, Trubadurzy, Marian Lichtman - festiwal w Mrągowie

Krzysztof Krawczyk, Trubadurzy, Marian Lichtman - festiwal w Mrągowie

Ewa Krawczyk pokazała choinkę

Ewa Krawczyk pokazała choinkę

Komentarze

 • Iwona pisze:

  To jest OCZYWISTE, że syn powinien dostać po ojcu zachowek w formie mieszkania. Żona odziedziczył miliony i dla dobrej pamięci o mężu powinna zadośćuczynienie synowi zmarłego.

  • Gość pisze:

   O tym zadecyduje sąd jaki zachowek ma dostać menel łysy, po ocenie biegłego sądowego orzecznika. Nie ma tak na pałę. Sprawa jest w toku i jeszcze długo potrwa.

 • Gość pisze:

  Żadnej zgody na wycie łysola piosenek KK. Niech lechmenel odczepi sie od dorobku artystycznego naszego wielkiego artysty. Niech wyje jepepepeej.

 • Gość pisze:

  Niech ten stary dziad odczepi w końcu się od wdowy. Won staruchu razem z łysolem.

 • Gość pisze:

  Ja uważam że wdowa powinna rozliczyć się z synem Krawczyka.

 • Gość pisze:

  Lichtman manipulant i robi sobie reklamę na tej niby przyjaźni wszystko żeby zaistnieć NO tragedia facio

 • Bubu pisze:

  No nie ten Lichtman to taki przyjaciel ze lepiej nie mówić żyje mitami i przypisuje sobie przyjaźń -raczej robi sobie reklamę na tym synku żeby tylko zaistnieć -straszny facet straszny …! Bez tych fałszywców już dawno by się z macocha dogadał ! Biedna pani Ewa nawet w spokoju żałoby przeżyć nie może …!

 • Gość pisze:

  Junior jest tak podobny do Mariana Lichtmana, że ja bym zrobiła testy na ojcostwo.

 • Gość H.S. pisze:

  Ja uważam że Pan Junior nie powinien słuchać fałszywych doradców H.S.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×