Mariah Carey zaprosiła kamery na szczepienie. Gdy wbili jej igłę, rozległ się przerażający pisk

Mariah Carey

Mariah Carey

Mariah Carey w tym roku skończyła 51 lat. Gwiazda jest w grupie podwyższonego ryzyka jeżeli chodzi o zarażenie koronawirusem. Zdecydowała się na szczepienie, a we wszystkim towarzyszyły jej kamery. Zobaczcie nagranie.

Mariah Carey to diwa o światowej sławie, która jest obdarzona niepowtarzalnym głosem. Jej skala liczy aż pięć oktaw, a przeboje, które tworzy, długo zostają w pamięci słuchaczy. Jedną z najbardziej znanych piosenek, którą wykonuje, jest All I Want For Christmas. Świąteczny utwór stał się wielkim światowym hitem, który od ponad 25 lat potrafi zanucić niemal każdy. Diwa od trzech dekad cały czas działa w branży muzycznej i ma pełne ręce pracy.

Wokalistka miniony rok spędziła jednak z dala od sceny i kolejnych koncertów. Podobnie, jak cały show-biznes i większość świata starała się dbać o swoje zdrowie i nie narażać się na niepotrzebny kontakt z Covid-19. Pandemia koronawirusa nadal stanowi ogromne zagrożenie, a rządy wszystkich krajów walczą o to, by zatrzymać rozprzestrzenianie się choroby. Z pomocą przychodzą oczywiście szczepienia.

Mariah Carey już po szczepieniu

Od kilku miesięcy pandemia koronawirusa sieje ogromne spustoszenie. Codziennie odnotowuje się zatrważającą ilość kolejnych przypadków choroby, a także ofiar śmiertelnych. Nic więc dziwnego, że większość świata z wielką niecierpliwością wypatrywała szczepionki na tę chorobę. Z końcem grudnia zeszłego roku wakcyna trafiła w końcu do pacjentów. Przez ostanie 4 miesiące sukcesywnie odbywają się szczepienia kolejnych grup społecznych.

Mariah Carey w tym roku skończyła 51 lat. Nic więc dziwnego, że gdy tylko miała możliwość, postanowiła zaszczepić się przeciwko śmiertelnemu wirusowi. Wiadomo bowiem, że wraz z wiekiem wzrasta ryzyko ciężkiego przebiegu, powikłań, a nawet śmierci. Gwiazda udała się do przychodni, a moment podania zastrzyku uwieczniła na nagraniu. Wydawało się, że jest bardzo wyluzowana, jednak gdy pielęgniarka wbiła jej igłę, z całą mocą zaprezentowała skalę swojego głosu, wydając głośny pisk.

Efekt uboczny szczepionki- podpisała nagranie.

W komentarzach nie brakuje wpisów o tym, że Mariah daje świetny przykład swoim fanom, pokazując moment szczepienia. Nadal bowiem jest wiele osób, które są sceptycznie nastawione do tego, co dzieje się na świecie i nie mają zamiaru przyjąć medykamentu.


Mariah Carey na szczepieniu

Mariah Carey na szczepieniu

Mariah Carey na szczepieniu

Mariah Carey na szczepieniu

Mariah Carey na szczepieniu

Mariah Carey na szczepieniu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×