Stworzyli bombkę z Mariah Carey, ale ozdoba nie przypadła jej do gustu. Komentarz w sam raz na miarę diwy

Mariah Carey

Mariah Carey

Mariah Carey to artystka, która jest znana na całym świecie. Większość kojarzy ja głównie z wielkiego przeboju świątecznego All I Want For Christmas Is You. Gwiazda doczekała się także własnej bombki. Czy spodobała się jej ozdoba choinkowa z własną podobizną?

Świąteczny hit Mariah Carey All I Want For Christmas Is You znają i nucą wszyscy, szczególnie w okresie przedświątecznym. Singiel z piosenką sprzedał się w ponad 16 milionach egzemplarzy, co przyniosło jej autorom 60 milionów dolarów zysku. Utwór zachwyca fanów już 25 lat i dołączył do największych klasyków wszech czasów związanych z Bożym Narodzeniem.

Jestem bardzo „świąteczną” osobą i uwielbiam Boże Narodzenie. Śpiewałam kolędy od dziecka. Gdy przyszło do nagrania albumu „Merry Christmas”, postaraliśmy się połączyć klasyczne kolędy z nowymi, radosnymi piosenkami – opowiadała, o nagraniach gwiazdkowej płyty, Mariah Carey.

Już wiadomo, że to będzie kolejny udany sezon świąteczny dla Mariah, bo jej piosenka już wróciła na pierwsze miejsce na liście Billboard Hot 100.

Mariah Carey nie zaaprobowała bombki ze swoją podobizną. Dlaczego?

Dla wielu ludzi Mariah Carey bezpośrednio kojarzy się ze świętami i jej wielkim przebojem. All I Want For Christmas Is You to utwór, który pobił wiele rekordów. Jej hit to najwyżej notowana świąteczna piosenka stworzona przez solową artystkę, najczęściej odtwarzana piosenka na Spotify w ciągu 24 godzin (10,819,009 odtworzeń w grudniu 2018) oraz najwięcej tygodni w UK Singles Top 10 za świąteczną piosenkę. Do tego dzwonek z utworem jest najlepiej sprzedającym się świątecznym motywem od trzech lat.

Nic dziwnego więc, że przyszedł czas na uhonorowanie artystki bombką. Mariah została zamieniona w świąteczną ozdobę i niestety nie jest pod wrażeniem, gdy zobaczyła, jak błyskotka wygląda.

Muzyczna królowa świąt, zareagowała jak przystało na diwę, gdy na Twitterze obejrzała zdjęcie udostępnione przez fana.

Mój mąż i ja wymieniamy ozdoby co roku, a w tym roku dostałam @MariahCarey, to jest bardzo świąteczne! – napisała użytkowniczka na Twitterze.

Mariah odpowiedziała na tweeta krótko:

To jest… Niezatwierdzone. (Ale liczy się myśl).

 

Niestety bombka nie sprostała oczekiwaniom Mariah. Stała się już także tematem memów. Tylko spójrzcie.

 


Mariah Carey - bombka

Mariah Carey - bombka

Mariah Carey - mem zainspirowany bombką

Mariah Carey - mem zainspirowany bombką

Mariah Carey - mem zainspirowany bombką

Mariah Carey - mem zainspirowany bombką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×