Mariah Carey stworzyła własne menu dla McDonald’s. Lepsze niż zestaw Maty? Co w nim znajdziemy?

Mariah Carey jest nową twarzą sieci restauracji McDonald's. W ramach współpracy stworzyła własne menu na okres świąteczny. Co w nim znajdziemy? Akcja jest ograniczona czasowo.

Mariah Carey zadebiutowała niemal cztery dekady temu. W trakcie długoletniej kariery nagrała aż 16 albumów studyjnych, które osiągnęły niewyobrażalny sukces komercyjny. Łącznie sprzedały się w ilości ponad 200 milionów egzemplarzy na całym świecie. To niezwykle ogromne osiągnięcie wpisane zostało do Księgi rekordów Guinnessa.

Kariera Mariah jest bardzo udana. Niestety nie można tego samego powiedzieć o jej życiu prywatnym. Gwiazda związana była z Bryanem Tanaką, który jest od niej młodszy o 13 lat. Plotkowano o ich zaręczynach i ślubie. Artystka w momencie, kiedy wybuchła epidemia koronawirusa, uznała, że jest ponad wszelkimi restrykcjami i miała zamiar spełnić wielkie marzenie o białej sukni. Niestety do ślubu nie doszło. Diwa po rozstaniu skupiła się na wychowywaniu swoich dwóch synków.

Zestaw Mariah Carey dla McDonald’s. Szczegóły

Sieć McDonald’s od pewnego czasu współpracuje z artystami. Wcześniej popularny fast-food angażował takie gwiazdy jak: koreański zespół BTS, Travisa Scotta czy J Balvin. W Polsce pierwszym był Mata. W limitowanym zestawie rapera można było znaleźć: Vanilla Matcha Latte (Matchak Latte), potrójnego cheeseburgera (potrójny ch33sburger) i średnie frytki. Słodki napój nie wszystkim przypadł do gustu. Sieć natychmiast zareagowała i pozwoliła na wymienienie go na dowolny gazowany z nalewka. Za taki zestaw trzeba było zapłacić 18 złotych. Promocja była ograniczona czasowo i trwała do 21 listopada.

Tym razem popularna sieć restauracji zaangażowała Mariah Carey. Współpraca nieco różni się od tej, którą prezentował Mata. Do zamówień powyżej 1 dolara dodawane są gratisy ze stworzonego przez gwiazdę Menu Mariah. Akcja ma trwać od 13 do 24 grudnia. Na każdy z tych dni przygotowano inną przekąskę. Wśród nich są m.in.: Big Mac, Mc Chicken, cheeseburger czy nuggetsy. Nie brakuje też słodkości rekomendowanych przez Carey — np.  ciastka jabłkowe, czekoladowe czy naleśniki z syropem klonowym.

Polscy fani niestety muszą obejść się smakiem. Powód? Limitowana oferta dostępna jest jedynie na terenie USA.

W związku ze współpracą powstał spot promujący akcję, w którego tle słychać świąteczny przebój Mariah – All I Want for Christmas Is You. 

Zobaczcie reklamę.


Mariah Carey dla McDonald's | fot. Instagram.com/mcdonalds

Mariah Carey dla McDonald's | fot. Instagram.com/mcdonalds

Mariah Carey dla McDonald's | fot. Instagram.com/mcdonalds

Mariah Carey dla McDonald's | fot. Instagram.com/mcdonalds

Mariah Carey dla McDonald's | fot. YouTube

Mariah Carey dla McDonald's | fot. YouTube

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×