Anna Lewandowska rozpieszcza mamę w dniu urodzin! Przygotowała dla niej ekstra niespodziankę!

Anna Lewandowska, mama Maria Stachurska

Anna Lewandowska, mama Maria Stachurska

Anna Lewandowska podarowała mamie wyjątkowy tort

W rodzinie Lewandowskich wielkie święto. Tym razem swoje urodziny celebruje Maria Stachurska, mama Ani. Z tej okazji na jej stole stanął przepiękny i przede wszystkim bardzo zdrowy prezent od jej sławnej córki. Lewandowska przygotowała dla swojej rodzicielki wspaniały tort, którym uczciła kolejny rok jej życia.

Lewandowską z matką łączy bardzo zażyła relacja. Ania w dzieciństwie mogła liczyć tylko na panią Marię. Ojciec Bogdan zniknął z jej życia bardzo wcześnie, zostawiając rodzinę w trudnej sytuacji:

Z dnia na dzień nie mieliśmy pieniędzy. Tak historia rodziny się potoczyła, że zostaliśmy z mamą i zostaliśmy bez środków do życia – przyznała Ania w swojej książce.

Gdy tylko Ania usamodzielniła się, zaczęła wynagradzać mamie koszmar jakiemu musiała niegdyś stawić czoła. W tym roku, z okazji jej urodzin przygotowała piękny tort. Efekt swojej pracy przedsiębiorcza WAG zaprezentowała na Instagramie swojej nowej firmy. Smakołyk wygląda imponująco, a jeszcze ciekawiej prezentuje się jego healthy skład:

Zdrowe urodziny mamy Ani (…) Tort bez pszenicy, bez laktozy, bez białego cukru!

Zobaczcie to słodkie dzieło sztuki. Pani Maria musi puchnąć z dumy mając taką córkę.

View this post on Instagram

What a time! And this year is not over yet 🙂 can someone pinch me?! I am happy because I do what I love and i am fulfilling my dreams???????? I HAVE A MISSION … ___________________________________________ Co za czas! A ten rok jeszcze się nie skończył:-) Niech mnie ktoś uszczypnie. Jestem szczęśliwa, bo robie to co kocham, a dzięki temu spełniam swoje marzenia???? MAM MISJĘ… Każdy z nas ma marzenia te małe i duże. O czym Wy dzisiaj marzyliście? Zdrowie jest najważniejsze i zawsze to powtarzam, ale gdybyś mógł spełnić swoje marzenie to co by to było? Marzenia nie są nieosiągalne, czasem wystarczy pozytywna motywacja ???? i upór???? W tym roku wydarzyło się wiele ???? @babybyann było moim marzeniem jeszcze na początku tego roku, a teraz już nawet nie raczkuje, już biega 🙂 @healthycenterbyann powstało z myślą o tym, aby w jednym miejscu móc kompleksowo zadbać o zdrowie i formę. W piątek otworzyliśmy pierwszy @healthy_store_by_ann w Polsce z przekąskami, deserami i produktami @foods_by_ann , przed nami jeszcze dużo wyzwań. Będzie jeszcze ZDROWIEJ. ♥️ do tego moje plany dietetyczne i treningowe w aplikacji podbijają serca♥️ @diet_training_by_ann Jestem szczęśliwa i dziękuję, że mnie napędzacie do działań. A na dodatek mam wspaniałych ludzie wokół siebie ❤???? #annalewandowska #healthyplanbyann

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Nowa fryzura, skórzany komplet… Z trudem poznaliśmy Annę Lewandowską na promocji jej książki!

Anna Lewandowska nie ukrywała emocji. W ostrych słowach opowiedziała o koszmarze, który przeżyła z Robertem!

Anna Lewandowska w najnowszej koszuli namawia do czynienia dobra. Do akcji może się włączyć każdy z nas

 


Anna Lewandowska pokazała tort dla mamy

Anna Lewandowska pokazała tort dla mamy

Urodziny Marii Stachurskiej. Prezent od Ani Lewandowskiej

Urodziny Marii Stachurskiej. Prezent od Ani Lewandowskiej

Anna Lewandowska z bratem i mamą

Anna Lewandowska z bratem i mamą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×