Hanna Konarowska po raz trzeci została mamą. Fani pieją z zachwytu na widok uroczego maleństwa

Hanna Konarowska urodziła

Hanna Konarowska urodziła

Hanna Konarowska urodziła. Gwiazda pochwaliła się w sieci pierwszym zdjęciem maleństwa. Jak ma na imię jej trzecie dziecko? Chłopiec czy dziewczynka? Sprawdź.

Hanna Konarowska od urodzenia była „skazana” na karierę w branży filmowej. Wszystko za sprawą jej korzeni. Gwiazda jest prawnuczką Jana Parandowskiego, wyśmienitego polskiego pisarza, który jest autorem Mitologii. Jej dziadek, Andrzej Szczepkowski, był aktorem filmowym i teatralnym, a w latach 1981-1982 pełnił funkcję prezesa Związku Artystów Scen Polskich. Tą samą drogą podążyli jej rodzice – Joanna SzczepkowskaMirosław Konarowski, którzy są dobrze znani widzom ze szklanego ekranu. Jej młodsza siostra, Maria Konarowska także grywa w popularnych polskich serialach.

Konarowska wiedzę niezbędną do wykonywania zawodu zdobyła na nowojorskim uniwersytecie The Lee Strasberg Theatre and Film Institute, który ukończyła w 2006 roku. W międzyczasie wystąpiła m.in. w Na dobre i na złeLudziach wśród ludziNa wspólnej czy Tangu z aniołem.

Hanna od lat łączy karierę z macierzyństwem. W 2011 roku przyszła na świat jej córka, Zofia, która jest owocem związku z aktorem Jakubem Wonsem. W 2018 roku urodziła drugą córkę, która jest owocem miłości gwiazdy i jej obecnego partnera, Łukasza Nowińskiego.

Hanna Konarowska jest w ciąży

Konarowska od kilku lat tworzy ze swoim partnerem szczęśliwy związek, który postanowili sformalizować. Na początku września gwiazda pochwaliła się w social mediach, że została żoną, a wpis opatrzyła serią kadrów wykonanych podczas pięknej ceremonii. W opisie zdradziła, że nie wszystko poszło zgodnie z jej myślą, ponieważ w międzyczasie wybuchła pandemia koronawirusa.

Mówi się „chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach”. Miało być wielkie wesele, 150 osób minimum, ceremonia na szczycie góry potem zabawa do białego rana. Trzecia ciąża miała być po… Przyszła pandemia.

W dalszej części ujawniła, że zdecydowali się na organizację kameralnego przyjęcia, na które zaprosili jedynie najbliższych. Przy okazji zdradziła również, że spodziewa się trzeciego dziecka. Ku zaskoczeniu fanów, wpis opatrzyła kadrami, na których widać było wyraźnie zaokrąglony już brzuszek.

Był:
Mały kameralny ślub w cudownej restauracji @francuska12a na naszej kochanej Saskiej Kępie wśród najbliższej rodziny i przyjaciół. Finito o 00:00
ciąża numer trzy przed ślubem: bach!
remont mieszkania przedłużony o dwa miesiące
dzień po ślubie wyprowadzka z wynajętego na czas remontu,trzeciego już, mieszkania
weekend miodowy z dziećmi.

Internauci niezwłocznie zauważyli, że gwiazda będzie posługiwać się dwuczłonowym nazwiskiem: Konarowska-Nowińska, które widnieje również w nazwie jej profilu.

Hanna Konarowska urodziła

Hania jest bardzo aktywna w social mediach i odkąd wyjawiła, że po raz kolejny zostanie mamą, regularnie publikowała kadry, na których eksponowała ciążowe krągłości. To właśnie tam w pierwszej kolejności pochwaliła się, że maleństwo jest już na świecie. Maluszek przyszedł na świat w walentynki. Jak na razie nie zdradziła płci i imienia maluszka.

 

Pod wpisem cały czas przybywa gratulacji, do których dołączamy się i my.

Hanna Konarowska o  przygotowaniach na narodziny dziecka

Aktorka wraz z mężem jeszcze przed ślubem postanowili wyremontować ich wspólne mieszkanie. Po kilku tygodniach od tego szczególnego dnia zdradziła, że wrócili do dawnego lokum, które zostało dostosowane do potrzeb 5-osobowej rodziny.

Minął prawie miesiąc. Tradycyjnego miesiąca miodowego nie mieliśmy, ale kto dzisiaj ma takie możliwości 🤷🏻‍♀️ ale jako małżeństwo mamy już sporo sukcesów 😉 mamy nasze mieszkanie. Już na swoim. Jest pięknie, a co najważniejsze jest domowo. To był mój pierwszy w życiu remont i jedno mogę powiedzieć: duuuużo się można przy tym nauczyć, głównie o sobie samym i o swoich potrzebach, wymaganiach, oczekiwaniach i o tym, że zawsze ale to zawsze dobrze mieć duuuuużo miejsca na chowanie różnych rzeczy, tego nigdy za wiele! Zaraz będziemy pięcioosobową rodziną (sic!), a taka rodzina to już ma sporo rzeczy – przyznała.

W kolejnym akapicie zdradziła, że w kwietniu rozpoczęli budowę domu, jednak póki co nie wiedzą, kiedy dobiegnie końca.

Mieszkanie gotowe. Pora na dom. Wystartowaliśmy w kwietniu. Skończymy…

Wierzymy, że lada moment prace na budowie dobiegną końca i rodzina Hani na dobre rozgości się w nowym miejscu.


Hanna Konarowska urodziła trzecie dziecko

Hanna Konarowska urodziła trzecie dziecko

Hanna Konarowska urodziła

Hanna Konarowska urodziła

Hanna Konarowska urodziła

Hanna Konarowska urodziła

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×