Szukaj

Niepublikowana poruszająca fotografia Marii Kaczyńskiej trafiła do internetu. Można się popłakać

Maria Kaczyńska, ostatnia fotografia

Maria Kaczyńska, ostatnia fotografia

Niepublikowane zdjęcie Marii Kaczyńskiej

Marta Kaczyńska osiem lat temu przeżyła prawdziwą tragedię – w katastrofie lotniczej w Smoleńsku zginęli jej rodzice. Pomimo upływu lat Polacy o Lechu i Marii Kaczyńskich nie zapomnieli, czego dowodem może być niepublikowane dotąd zdjęcie byłej Pierwszej Damy, które od niedawna podbija sieć.

Nie da się ukryć, że Maria Kaczyńska będąc żoną prezydenta działała bardzo aktywnie. Spotykała się z różnymi środowiskami i angażowała się m.in. w akcje charytatywne i profilaktyczne. Ważny był dla niej przede wszystkim drugi człowiek.

Ostatnio na Twitterze pojawiła się wzruszająca fotografia Kaczyńskiej przytulające muzułmankę, która z czwórką dzieci uciekła z Czeczenii. Nie wszystkim udało się dotrzeć do celu. Trudną wyprawę przez Bieszczady przeżył tylko jeden syn, reszta dzieci zmarła. Kobieta i chłopiec trafili do szpitala w Ustrzykach Dolnych, gdzie otrzymali pomoc medyczną. W 2007 roku odwiedziła ich Maria Kaczyńska. Pierwsza Dama miała przyznać, że „od teraz Polska jest jej domem”.

Do Polski został sprowadzony także mąż kobiety. Zostali tutaj tak długo, aż sytuacja w Czeczenii się uspokoiła. Całą sytuację postanowił przypomnieć jeden z posłów, który swój wpis zilustrował wzruszającą fotografią Marii Kaczyńskiej, jak dotąd ostatnią niepublikowaną:

Rok 2007, Maria Kaczyńska w szpitalu w Ustrzykach Dolnych odwiedza Kamisę, muzułmańską uchodźczynię z Czeczeni, i jej syna – Mahometa. Kaczyńska mówiła do niej: „teraz tu jest twój dom”.

Marta Kaczyńska prawdopodobnie zna to zdjęcie. Z pewnością może być dumna z matki, która udowodniła, że bez względu na wyznanie, kolor skóry czy obywatelstwo, przede wszystkim należy liczy się człowiek.

Marta Kaczyńska mieszka w pięknych wnętrzach! Jej córka oprowadziła fanów po domu

Ostatni wpis córki Marty Kaczyńskiej zaniepokoił internautów. Co się dzieje z małą Ewą?

Niepokojące słowa Marty Kaczyńskiej przeraziły fanów. Napisała o samobójstwie

Marta Kaczyńska wreszcie pokazała swojego ukochanego maluszka! Internauci są oczarowani!


scena z: Lech Kaczyński, Maria Kaczyńska, SK:, , fot. Warda/AKPA

scena z: Lech Kaczyński, Maria Kaczyńska, SK:, , fot. Warda/AKPA

Lech Kaczyński zostanie świętym?

Lech Kaczyński zostanie świętym?

Misheel Jargalsaikhan od 3. roku życia wychowuje się w Polsce

Misheel Jargalsaikhan od 3. roku życia wychowuje się w Polsce

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Bardzo zgadzam się z gościem z 27.X- Maria Kaczyńska była wspaniałą i mądrą kobietą z wielką klasą. Jej córka przynosi wstyd nieżyjącej Matce.

 • ksiezna M pisze:

  mialam wiecej dobrch zdjec p.Marii,jednak podroze daja ujemne skutki w kolekcjonowaniu.Maria Kaczynska to byla wyjatkowa Osoba,jednak tez potrafila sie omylic!!!

 • kate pisze:

  Szanuje pamięć o zmarłych, ale dajcie już spokój, rzygać mi się chce jak słyszę nazwisko Kaczyński, jak ktoś jest w żałobie to ma ją w sercu. Ile jeszcze będziemy wałkować ten temat.Przecież po tylu latach to już jest jej prywatna sprawa. Dziennie umiera tysiące ludzi, w różnych okolicznościach i świat idzie na przód. Kiedyś trzeba pozwolić im odejść, zaznać spokoju…

 • Gość pisze:

  Powodem do dumy nie jest zdjęcia a Matka. Szkoda że Marta nie odziedziczyła Jej genów . Jedyna kobieta z całego klanu Kaczyńskich która czarowala urokiem, ciepłem, Wielkim Sercem.

 • Gośćpolka pisze:

  Zasłużyła na spokojne życie obyś go doznała przy mężu życzę Ci tego tworzyć ie wspaniała rodzinę powodzenia

 • Gość pisze:

  Dajcie im spokój to byli dobrzy ludzie niech im święta ziemia lekka będzie

 • Alicja pisze:

  Dajcie spokój zaglądania ciągle w ich życie prywatne. Każdy ma prawo żyć jak uważa to jego wybór. Polska dulszczyzna i malomiasteczkowość na każdym kroku.Zajmijcie się swoim życiem które też nie zawsze jest idealne.

 • Gośćmatka pisze:

  Piekna rodzina tylko pozazdrosci im

 • Gość pisze:

  Szkoda że Marta odziedziczyła po rodzicach tylko nazwisko. Nie dorasta swojej matce do pięt.

 • Gość pisze:

  PIEKNE ZDJECIA DZIEKUE

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×