Niepublikowana poruszająca fotografia Marii Kaczyńskiej trafiła do internetu. Można się popłakać

Maria Kaczyńska, ostatnia fotografia

Maria Kaczyńska, ostatnia fotografia

Niepublikowane zdjęcie Marii Kaczyńskiej

Marta Kaczyńska osiem lat temu przeżyła prawdziwą tragedię – w katastrofie lotniczej w Smoleńsku zginęli jej rodzice. Pomimo upływu lat Polacy o Lechu i Marii Kaczyńskich nie zapomnieli, czego dowodem może być niepublikowane dotąd zdjęcie byłej Pierwszej Damy, które od niedawna podbija sieć.

Nie da się ukryć, że Maria Kaczyńska będąc żoną prezydenta działała bardzo aktywnie. Spotykała się z różnymi środowiskami i angażowała się m.in. w akcje charytatywne i profilaktyczne. Ważny był dla niej przede wszystkim drugi człowiek.

Ostatnio na Twitterze pojawiła się wzruszająca fotografia Kaczyńskiej przytulające muzułmankę, która z czwórką dzieci uciekła z Czeczenii. Nie wszystkim udało się dotrzeć do celu. Trudną wyprawę przez Bieszczady przeżył tylko jeden syn, reszta dzieci zmarła. Kobieta i chłopiec trafili do szpitala w Ustrzykach Dolnych, gdzie otrzymali pomoc medyczną. W 2007 roku odwiedziła ich Maria Kaczyńska. Pierwsza Dama miała przyznać, że „od teraz Polska jest jej domem”.

Do Polski został sprowadzony także mąż kobiety. Zostali tutaj tak długo, aż sytuacja w Czeczenii się uspokoiła. Całą sytuację postanowił przypomnieć jeden z posłów, który swój wpis zilustrował wzruszającą fotografią Marii Kaczyńskiej, jak dotąd ostatnią niepublikowaną:

Rok 2007, Maria Kaczyńska w szpitalu w Ustrzykach Dolnych odwiedza Kamisę, muzułmańską uchodźczynię z Czeczeni, i jej syna – Mahometa. Kaczyńska mówiła do niej: „teraz tu jest twój dom”.

Marta Kaczyńska prawdopodobnie zna to zdjęcie. Z pewnością może być dumna z matki, która udowodniła, że bez względu na wyznanie, kolor skóry czy obywatelstwo, przede wszystkim należy liczy się człowiek.

Marta Kaczyńska mieszka w pięknych wnętrzach! Jej córka oprowadziła fanów po domu

Ostatni wpis córki Marty Kaczyńskiej zaniepokoił internautów. Co się dzieje z małą Ewą?

Niepokojące słowa Marty Kaczyńskiej przeraziły fanów. Napisała o samobójstwie

Marta Kaczyńska wreszcie pokazała swojego ukochanego maluszka! Internauci są oczarowani!


Lech Kaczyński, Maria Kaczyńska

Lech Kaczyński, Maria Kaczyńska

Lech Kaczyński zostanie świętym?

Lech Kaczyński zostanie świętym?

Misheel Jargalsaikhan od 3. roku życia wychowuje się w Polsce

Misheel Jargalsaikhan od 3. roku życia wychowuje się w Polsce

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×