Katarzyna Dowbor chwali się dorosłą córkę! Jest tak samo piękna jak Joanna Koroniewska!

Katarzyna Dowbor pokazała wspaniałe zdjęcie z córką. Choć prezenterka bardzo ceni swoje życie prywatne to raz na jakiś czas robi wyjątek dla swoich fanów. Wspaniale jest móc podziwiać ich szczęście.

Katarzyna Dowbor ceni sobie życie prywatne swoje i swoich bliskich. Dlatego też nie zobaczymy na jej Instagramowym profilu zbyt wielu zdjęć z córką. A jednak! Prezenterka telewizyjna pochwaliła się swoją córką! Maria Dowbor-Baczyńska już jako malutka dziewczynka chętnie chodziła z mamą na oficjalne imprezy. Panie radośnie pozowały przed fotoreporterami, udzieliły przepięknego wywiadu dla magazynu Viva!, a następnie zniknęły na jakiś czas z mediów!

Katarzyna Dowbor urodziła Marysię w 1999 roku. Wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że było to wspaniałe macierzyństwo. Dziewczynka w późniejszych wywiadach także wielokrotnie podkreślała, że ma super rodziców!

Tata pokazuje mi, że życia nie wolno przespać, że cały czas trzeba być w ruchu, rozwijać się. Dzięki mamie zauważam, jak wiele rzeczy można zrobić. Mama jest nieprawdopodobnie aktywna, powtarza, że jeżeli tylko ma się jakiś pomysł, to trzeba w niego wierzyć i działać. Oboje wpoili mi taką uważność i wrażliwość na drugiego człowieka i wszystkie istoty żyjące – mówiła w wywiadzie dla Vivy!

Dziś na Instagramie dziennikarki pojawiła się fantastyczna fotografia matki z córką. Piękne okoliczności przyrody, zieleń drzew oraz niebanalne stylizacje obu Pań przyciągają wzrok. Delikatny buziak, którym Marysia obdarowuje mamę może świadczyć nie tylko o wielkiej miłości, ale i o wspaniałych kumpelskich relacjach. W końcu mama zawsze wie, co dobre!

Pod zdjęciem nie mogło zabraknąć wielu pozytywnych komentarzy:

  • Wspaniałego Dnia dla Pani i córki
  • piękny widok Pani Kasiu
  • Piękne dziewczyny. Pozdrawiam serdecznie Panią Kasię i córkę

Zobaczcie na jak piękną kobietę wyrosła córka pani Katarzyny.

Zobacz: Katarzyna Dowbor zabrała głos w sprawie swojej tajemniczej operacji. Co się dzieje z jej zdrowiem?! 

Zobacz:Barbara Kurdej-Szatan przechodzi do Polsatu?! Maciej Dowbor skomentował plany stacji! Są dobre wieści [WIDEO]

Zobacz: Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pokazali zdjęcie z córeczkami! Janina to już duża dziewczynka!


Katarzyna Dowbor - Instagram

Katarzyna Dowbor - Instagram

Maria Dowbor-Baczyńska aktualnie

Maria Dowbor-Baczyńska aktualnie

Katarzyna Dowbor z córką na okładce Vivy!

Katarzyna Dowbor z córką na okładce Vivy! Fot. Viva

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×