Szukaj

Polsat chce piękną żonę Marcina Bosaka do „TzG”. Odrzuciła ofertę i przy okazji zdradziła powody rezygnacji aktora

Marcin Bosak

Marcin Bosak

Maria Dębksa wystąpi w kolejnej edycji Tańca z gwiazdami? Aktorka w jednym z wywiadów ujawniła, że co jakiś czas dostaje takie propozycje. Jak na nie reaguje?

Maria Dębska od kilku miesięcy spełnia się w roli żony. W tajemnicy przed mediami i w otoczeniu bliskich osób poślubiła Marcina Bosaka. Uroczystość odbyła w Kościele Sióstr Wizytek na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Chociaż wśród zaproszonych gości nie brakowało gwiazd, żadna z nich nie poinformowała o tym wydarzeniu w social mediach:

Wśród zaproszonych gości na ślubie Marcina Bosaka i Marii Dębskiej pojawiła się m.in. Barbara Kurdej-Szatan (35 l.) z mężem Rafałem (32 l.) i córką Hanią, Artur Żmijewski (54 l.) czy Mirosław Zbrojewicz (63 l.) – czytamy w Fakcie.

Kilka dni później do prasy przedostały się zdjęcia z uroczystości. Dzięki nim wiadomo, że panna młoda postawiła na przepiękną, białą suknię. Podobną na swoim ślubie miała Anna Lewandowska (szczegóły poznasz tutaj).

Maria Dębska nie wystąpi w Tańcu z gwiazdami

Marcin Bosak w zeszłym roku wziął udział w Tańcu z gwiazdami. Pojawił się jedynie w dwóch odcinkach. Gdy przez pandemię koronawirusa produkcja przeniosła rywalizację na jesień, aktor zrezygnował. Wydał oświadczenie, w którym podkreślił, że wpływ na jego decyzję mają inne zobowiązania, które podjął wcześniej:

Kolejne zobowiązania zawodowe i podpisane dużo wcześniej umowy, które uniemożliwiają mi kontynuowanie tej ciekawej i rozwijającej nowe umiejętności przygody. Korzystając z okazji, jaką daje zamykanie tego wątku, chcę podziękować za ten czas. Dziękuję Polsatowi i producentom programu za zaproszenie.

Wiktoria Omyła i Marcin Bosak - Taniec z gwiazdami 11

Wiktoria Omyła i Marcin Bosak – Taniec z gwiazdami 11

Czy Maria Dębska pójdzie w ślady męża i zagości na parkiecie? Aktorka w rozmowie z Vivąujawniła, że co jakiś czas dostaje takie propozycje. Na razie żadnej z nich nie przyjęła:

Pojawiły się propozycję, żebym wystąpiła w tym programie. Na razie się nie zgadzałam.

Gwiazda dodała, że udział w tanecznym show wiąże się ze sporą ilością stresu:

Taki program wymaga bardzo dużo pracy i generuje wiele nerwów. Gdy przyszłam na pierwszy odcinek na żywo w którym tańczył Marcin, zobaczyłam, jaki to dla niego nieprawdopodobny stres.

Chcielibyście zobaczyć Marię Dębską w Tańcu z gwiazdami?


Marcin Bosak i Maria Dębska wzięli ślub

Marcin Bosak i Maria Dębska wzięli ślub

Marcin Bosak, Maria Dębska  „Czworo do poprawki” - premiera w Teatrze Imka

Marcin Bosak, Maria Dębska „Czworo do poprawki” - premiera w Teatrze Imka

Maria Dębska, Marcin Bosak-Premiera filmu

Maria Dębska, Marcin Bosak-Premiera filmu "Juliusz"

Dodaj komentarz

  • zuzia pisze:

    Pani Mario,nie wiem czym Cię uwiódł p.Marcin-chyba tylko tym,że zostawił swoją partnerkę z 2 dzieci-nie chciałabym napisać ,że po wspólnych przeżytych latach zostawił Panią dla innej-póki co życzę wszystkiego dobrego

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×