Szukaj

Maria Dębska i Marcin Bosak już nie ukrywają swojego romansu! Zaskoczą wszystkich i wezmą ślub?!

 

Maria Dębska i Marcin Bosak planują ślub?

 

Maria Dębska i Marcin Bosak są obecnie jedną z najgorętszych par polskiego show biznesu. Para już nie ukrywa swojej miłości i niebawem planuje ślub. Kiedy staną przed ołtarzem?

Ta piękna miłość młodych aktorów ku radości mediów kwitnie jak róża. Piękna Maria Dębska oraz przystojny Marcin Bosak pokochali się od pierwszego spojrzenia. Wcześniej aktor był związany z Moniką Pikułą, z którą ma dwoje dzieci, jednak para rozstała się po 17 latach swojego związku.

Obecnie Marcin po swoich przejściach związał się z młodą aktorką, Marią Dębską, którą poznał dwa lata temu w warszawskim Teatrze Studio. Aktorzy grali w jednej sztuce małżonków! Zatem sztuka teatralna zbliżyła ich tak bardzo, że szybko zostali parą również w życiu.

Dopiero niedawno Maria i Marcin wyjawili swój romans, wcześniej oboje ukrywali się przed mediami.

 Tak, jestem szczęśliwa, zakochana i nic na temat więcej nie powiem – mówiła Maria w rozmowie z Na Żywo.

Obecnie aktorzy już śmiało okazują sobie uczucia na wspólnych eventach. Nic dziwnego skoro oboje mają poważne plany. Para planuje ślub! Jak donosi Fakt Marcin szykuje się do oświadczyn, zatem na dniach poprosi ukochaną o rękę!

Marcin nie widzi świata poza Marysią i jest święcie przekonany, że to ta jedyna. Prawdopodobnie jeszcze przed jej majowymi urodzinami Marcin się oświadczy. Takie przynajmniej są plany – czytamy w Fakcie

Wszystko się wspaniale układa, bowiem mama aktorki, reżyserka Kinga Dębska, bardzo lubi i ceni przyszłego męża córki.

Mama go lubi i ceni. Ucieszyła się, że w końcu jestem zakochana, bo po pierwszym związku długo byłam sama – zdradza Maria Dębska.

Zanim jednak zobaczymy parę przed ołtarzem możemy ich podziwiać w filmie Pech to nie grzech. Marcin powrócił również do M jak miłość zatem fani serialu TVP wkrótce zobaczą go na ekranie swoich telewizorów.

Czekacie na ich ślub?

Co za news! „Zimna wojna” z czterema nominacjami do nagrody BAFTA!

Tłum gwiazd na premierze filmu „Pech to nie grzech”: Basia Kurdej-Szatan, Mikołaj Roznerski, Anna Dereszowska, Maria Dębska, Anna Prus

 

Gwiazdy na premierze filmu „Zabawa zabawa”: Marcin Dorociński, Agata Kulesza, Karolina Gorczyca, Maria Dębska, Grażyna Torbicka


Maria Dębska, Marcin Bosak - premiera filmu

Maria Dębska, Marcin Bosak - premiera filmu "Zabawa Zabawa"

Maria Dębska, Marcin Bosak-Premiera filmu

Maria Dębska, Marcin Bosak-Premiera filmu "Juliusz"

scena z: Marcin Bosak, Maria Dębska, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Marcin Bosak, Maria Dębska, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×