Szukaj

Miało być dostojnie, wyszło komicznie. Dlaczego rodzina królewska ryknęła śmiechem na oficjalnym portrecie z okazji urodzin księcia Karola?

Książę Karol - sekret rodzinnego zdjęcia wydany

Z czego śmieje się rodzina królewska na portrecie księcia Karola?

Z okazji 70. urodzin księcia Karola, brytyjska rodzina królewska zaprezentowała najnowsze zdjęcia. Nie tylko po raz pierwszy od momentu chrztu Louisa pokazuje się na nich najmłodszy książę, ale także członkowie rodziny królewskiej na jednej fotografii wybuchają śmiechem, pokazują że doskonale czują się w swoim towarzystwie.

Okazuje się, że fotografia nie powstałaby gdyby nie Maria Borrallo. Jak podaje Us Weekly niania najmłodszych członków rodziny, która słynie z profesjonalizmu i zaangażowania w swoją pracę, robiła wszystko by skupić uwagę swoich podopiecznych. Stanęła więc obok fotografa, Chrisa Jacksona gdy ten próbował zrobić jak najlepsze zdjęcia.

Doskonale wykonała powierzone jej zadanie i zaczęła się wygłupiać. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania. Nie tylko George, Charlotte i Louis zareagowali na jej działania. Śmieszne miny i żarty które opowiadała sprawiły, że także księżna Kateksiążę WilliamMeghan Markleksiążę Harry, a nawet sam książę Karolksiężna Camilla nie mogli się powstrzymać.

Dzięki temu rodzina królewska w swojej kolekcji może zapisać jeszcze jeden niezwykły portret, który śmiało można określić jako jeden z lepszych, który ostatnio ujrzał światło dzienne.

Przypomnijmy, że cała sesja została wykonana we wrześniu w ogrodach Clarence House, oficjalnej londyńskiej rezydencji księcia Karola i księżnej Camilli. Efektem prac fotografa z pewnością zachwyconych jest wielu fanów rodziny królewskiej.

Zwłaszcza, że po raz pierwszy od dłuższego czasu na zdjęciach pojawił się książę Louis. Jedna z fotografii nie tylko była okazją do tego, by zobaczyć  po kim chłopczyk odziedziczył urodę. Trafiła także na jego pierwszą okładkę i to w dodatku poczytnego pisma.

Potężny skandal wisi w powietrzu. Meghan Markle odkryła największą tajemnicę księżnej Diany

1:0 dla Meghan Markle! Brytyjskie media wytropiły modowy skandal z księżną Kate!

Ciążowy brzuch Meghan Markle skupił na sobie całą uwagę. Dopiero teraz zauważyliśmy coś jeszcze bardziej uderzającego!

 

 

 


Rodzina królewska we wspólnej sesji. Debiut księcia Louisa

Rodzina królewska we wspólnej sesji. Debiut księcia Louisa

Maria Borrallo. Niania dzieci księżnej Kate i księcia Williama

Maria Borrallo. Niania dzieci księżnej Kate i księcia Williama

Sesja rodziny królewskiej z okazji 70 urodzin księcia Karola

Sesja rodziny królewskiej z okazji 70 urodzin księcia Karola

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×