Szukaj

Margaret pokazała kuchnię. Fani przecierają oczy ze zdumienia: „Przeleciałabyś się ze szmatą, bo wstyd”

Margaret pokazała kuchnię

Margaret pokazała kuchnię

Margaret w najnowszym poście pokazała swoją kuchnię. Bystremu oku internautów nie umknął jednak żaden szczegół. Co piszą?

Margaret pozwoliła sobie zaprosić internautów do swojej kuchni. Tam ich bystre oko dostrzegło kilka szczegółów, których nie omieszkali wytknąć swojej idolce. Na co zwrócili uwagę i jakie pytania padły?

Margaret pokazała kuchnię

Ostatnio możemy obserwować Margaret w naturalnym wydaniu. Pokazuje zdjęcia bez makijażu, w swobodnych stylizacjach. Fotografie wywołują mieszane odczucia – jednym się podobają, inni doszukują się podtekstów, krytykują nowy wizerunek artystki.

Wszystko wynika z tego, że Margaret przeszła wielką osobistą rewolucję. Obecnie realizuje się nie tylko jako artystka, ale także jako producent we własnej wytwórni muzycznej. Po nagraniu albumu Gaja Hornby zerwała międzynarodowy kontrakt. W końcu zajęła się takimi projektami, na jakich jej zależało. Zrezygnowała także z jurorowania w The Voice of Poland. Wzięła szamański ślub ze swoim narzeczonym, Piotrem Kozieradzkim, znanym jako KaCeZet. Zajęła się muzyką i wyszukiwaniem talentów.

Sama podkreśla, że w końcu może być sobą i wyrażać się artystycznie tak, jak jej to w duszy gra. Na najnowszych zdjęciach na Instagramie siedzi w swojej kuchni i zajada się czerwonymi porzeczkami. Pierwszy raz wpuściła internautów do tego pomieszczenia. Wnętrze jest raczej skromne – szeroki parapet, który może służyć za blat roboczy, lub też jak na zdjęciach, za wygodne siedzenie, szafka pod nim, kuchenka gazowa, zlewozmywak, beżowe kafle. Fani dostrzegli także, że przydałoby się tam posprzątać.

Przeleciałabyś się ze szmatą po tej kuchni bo wstyd.

Inny dopytuje się, na co fasolka, którą można dostrzec w garnuszku:

Fasolka po bretońsku czy Fasolowa zupa…?

Kolejny zatroszczył się, że przez otwarte okno może nalecieć jej komarów. Na żaden z komentarzy artystka nie odpowiedziała.

View this post on Instagram

Ile jest tych reksiow w pizdu 🥰 @lukejascz @ankaszwec

A post shared by Maggie (@margaret_official) on


Margaret pokazała kuchnię

Margaret pokazała kuchnię

Margaret pokazała kuchnię

Margaret pokazała kuchnię

Margaret i Piotr Kozieradzki na wernisażu

Margaret i Piotr Kozieradzki na wernisażu

Dodaj komentarz

  • Wow pisze:

    Zgadza się, widac ze zle sie dzieje. Juz widze za kilka lat spowiedź w formie książki, jak jej bylo zle w związku toksycznym. Na razie jest zakochana i tego nie widzi, pewnie też nikogo kto jej to mówi, nie słucha. Musi niestety sięgnąć z nim dna, wtedy się obudzi.

  • Gość pisze:

    Marnieje w oczach

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×