Margaret porzuci karierę wokalną? Gwiazda zadebiutowała w nowym zawodzie, a znawcy są zachwyceni. „Może czas odłożyć śpiewanie?”

Margaret

Margaret

Margaret przez lata kariery zgromadziła wokół siebie sporą liczbę fanów. Teraz wokalistka postanowiła sprawdzić się w nowej roli, a znawcy wróżą jej karierę. Porzuci śpiewanie?

Margaret wokalną karierę rozpoczęła już jako młoda dziewczyna. Najpierw próbowała swoich sił w Szansie na Sukces, gdzie doszła do wielkiego finału. Później wzięła sprawy w swoje ręce i zaczęła tworzyć utwory pop, które podbijały stacje radiowe. Z czasem stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich wokalistek, a jej piosenki przyciągały coraz większą liczbę fanów. Nagrywała płyty, grała koncerty i występowała na największych imprezach muzycznych w kraju.

W pewnym momencie jednak zniknęła ze sceny, czym bardzo zaniepokoiła publiczność. Gwiazda wyszła za mąż za rapera KaCeZeta i zrobiła sobie dłuższą przerwę od pracy i bywania na salonach. Gdy wróciła po kilku miesiącach, zaprezentowała zupełnie inny repertuar i wizerunek. Poszła w stronę rapu, zaczęła śpiewać więcej w języku polskim, a teksty jej piosenek stały się bardzo odważne.

Margaret zostanie aktorka? Gdzie zadebiutowała?

Margaret w ostatnim czasie przechodzi wielkie zmiany. Przez ostatnie dwa lata wokalistka mieszkała w holenderskim domku po środku lasu. Brakowało tam nie tylko wygód, ale też podstawowych mediów, takich jak prąd, czy internet. Niedawno razem z mężem wprowadzili się do nowego domu, o czym opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Zawsze marzyłam, żeby mieszkać w Muzeum Sztuki Współczesnej i tak jest. Ja w ogóle z chęcią pewnie wstawie zdjęcia tego domu, bo myślę, że Muzeum Sztuki Współczesnej jest odpowiednim opisem tego, jak on wygląda.

Margaret ma też za sobą inne poważne wyzwanie poza przeprowadzką. Wokalistka zaliczyła swój wielki debiut przed kamerami i zagrała w filmie. Gwiazda pojawiła się na 47. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, gdzie obraz Zadra, był jedną z nominowanych do nagrody propozycji. Jak informuje Super Express, debiut Margaret na dużym ekranie miał być jednym z największych zaskoczeń imprezy. Znawcy oceniają, że wypadła bardzo obiecująco.

Być może to najlepsza droga, aby rozwijać się zawodowo. Może czas odłożyć śpiewanie na drugi plan? – zastanawia się tabloid.

Margaret wciela się w filmie w postać Justi, czy najlepszą przyjaciółkę głównej bohaterki, która marzy o tym, by zostać znaną raperką. Będziecie oglądać aktorski debiut wokalistki?


Margaret - Gala Zamknięcia 47. FPFF w Gdyni

Margaret - Gala Zamknięcia 47. FPFF w Gdyni

Margaret - 2. dzień 47. FPFF w Gdyni

Margaret - 2. dzień 47. FPFF w Gdyni

Margaret ma nowy dom

Margaret ma nowy dom

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×