Szukaj

Margaret z megafonem chodzi po drodze i krzyczy: „Głosuję na Trzaskowskiego”. Fani: „Ile ci zapłacili?”

Margaret z megafonem

Margaret z megafonem

Margaret skorzystała z ostatnich chwil przed ciszą wyborczą i wykrzyczała przez megafon, że głosuje na Rafała Trzaskowskiego. Wideo zamieściła na Instagramie. Co na to internauci?

Margaret skorzystała, że jeszcze jest trochę czasu przed  ogłoszeniem ciszy wyborczej i na Instagramie zamieściła wideo, na którym wykrzyczała, na kogo zagłosuje w niedzielę. Jej post wywołał burzę w komentarzach. Co piszą jej obserwujący?

Margaret zagłosuje na Rafała Trzaskowskiego: publiczna deklaracja gwiazdy

Margaret przeszła wielką osobistą rewolucję i obecnie realizuje się także jako producent we własnej wytwórni muzycznej. Po nagraniu albumu Gaja Hornby zerwała międzynarodowy kontrakt. W końcu zajęła się takimi projektami, na jakich jej zależało i robi taką muzykę, jaka gra jej w duszy. Zrezygnowała także z jurorowania w The Voice of Poland. Wzięła szamański ślub ze swoim narzeczonym, Piotrem Kozieradzkim, znanym jako KaCeZet. Zajęła się muzyką i wyszukiwaniem talentów. Jest wyraźnie szczęśliwa, a na Instagramie często chwali się osiągnięciami.

Nie waha się także publicznie wyrażać poglądów, czego dowodem może być jej najnowszy post. Gwiazda opublikowała na Instagramie wideo, na którym chodzi z megafonem po leśnej drodze i wykrzykuje, że będzie głosowała na Rafała Trzaskowskiego. Tym samym dołączyła do wielu gwiazd, które zachęcają do uczestnictwa w wyborach i mówią o swoich preferencjach.

View this post on Instagram

@trzaskowskirafal ????

A post shared by Maggie (@margaret_official) on

Wideo wywołało niezłe zamieszanie w komentarzach. Podczas gdy jedni wspierają ją całym sercem i piszą o lepszej Polsce, inni zarzucają Margaret, że została przekupiona:

Boże tylko nie on ile Ci za to zapłacili??? – zapytała jedna z internautek.

Póki co nie doczekała się odpowiedzi gwiazd, ale w jej imieniu odpisali fani piosenkarki:

  • Masz wybór. A To jest Nasz.
  • Jego przeciwnik zabrał jej pracę to kto inny?
  • Zapłacili wolną Polską – piszą.

Margaret zdradziła, na kogo zagłosuje. Nie pozostaje nic innego, jak dołączyć do niej przy urnie i zagłosować, jak sumienie i rozsądek wskazują.


Margaret z megafonem krzyczy, że głosuje na Trzaskowskiego

Margaret z megafonem krzyczy, że głosuje na Trzaskowskiego

Margaret jest w ciąży?

Margaret jest w ciąży?

Margaret bez makijażu

Margaret bez makijażu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×