Szukaj

Margaret dopiero teraz opowiedziała o swoich kompleksach. Tak szczera jeszcze nie była

Margaret to obecnie jedna z popularniejszych polskich piosenkarek. Zanim jednak na dobre zagościła na scenie, przeszła długą i nieco wyboistą drogę drogę. Z jakimi kompleksami się zmagała? O tym opowiedziała w magazynie Gala.

Margaret idzie jak burza. Już za kilka dni swoją premierę będzie jej nowa płyta zatytułowana Gaja Hornby. Materiał na album powstał we współpracy z raperem KaCeZet, z którym gwiazda prywatnie jest w związku. O swojej relacji artystka opowiedziała na łamach Gali:

Jestem szczęśliwie zakochana! Moja nowa płyta opowiada właśnie o miłości. Ale też o stawianiu granic i asertywności, która nie rodzi wyrzutów sumienia.

Piosenkarka zdradziła też, że dopiero od niedawna czuje się dorosłą kobietą. Wszystko dzięki temu, że wreszcie zaakceptowała swoje cechy, które kiedyś były tylko przeszkodą w jej codziennym życiu. Zamiast z nimi walczyć, polubiła je. Pokonała też kompleksy, z którymi przez wiele lat się zmagała:

Przez wiele lat czułam kompleks bycia dziewczyną ze wsi, nie miała dostępu do wielu rzeczy, które dla moich rówieśników z dużych miast były czymś naturalnym. Wiesz, że nigdy nie mogłam w domu oglądać MTV, mimo że dla ludzi z mojego pokolenia to było coś naturalnego…

Margaret udało się pokonać negatywne myślenie i dzięki swojej ambicji osiągnąć sukces:

Kiedy przeprowadziłam się do Szczecina, koleżanki z liceum pytały: »A pamiętasz to z MTV?«. Wiadomo, ściemniałam, że pamiętam. Podkręciło to moje ambicje i do dziś jest moim paliwem napędowym.

Całą inspirującą rozmowę z Margaret przeczytacie na łamach Gali.

Zobacz: Margaret rozpływa się nad Mariną! Tak pięknie o jej twórczości dawno nikt nie mówił [WIDEO]

Zobacz: „Gaja Hornby” – nowa piosenka Margaret to totalne zaskoczenie! Jest po polsku i mocno odbiega od jej poprzednich hitów

Zobacz: Margaret ma tatuaż na piersi! Zrobiła go z dedykacją dla chłopaka? Jest bardzo wymowny


Margaret i KaCeZet jak Britney Spears i Justin Timberlake

Margaret i KaCeZet jak Britney Spears i Justin Timberlake

Margaret z chłopakiem wraca od fryzjera

Margaret z chłopakiem wraca od fryzjera

Stylizacja Margaret na MTV EMA 2018

Stylizacja Margaret na MTV EMA 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×