Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Agata Szostek z „Projektu Lady” zmieniła się nie do poznania! Teraz to tykająca seksbomba!
Agata Szostek z „Projektu Lady” zmieniła się nie do poznania! Teraz to tykająca seksbomba!

Agata Szostek z „Projektu Lady” zmieniła się nie do poznania! Teraz...

Agata Szostek z „Projektu Lady” zmieniła się nie...

Światowa gwiazda ubrała swoje dziecko tak samo jak Anna Lewandowska Klarę! Co za podobieństwo!
Światowa gwiazda ubrała swoje dziecko tak samo jak Anna Lewandowska Klarę! Co za podobieństwo!

Światowa gwiazda ubrała swoje dziecko tak samo jak Anna Lewandowska Klarę!...

Światowa gwiazda ubrała swoje dziecko tak samo jak...

Anna Mucha poczuła lato aż za bardzo! Wyskoczyła z ubrań, a zamiast bikini użyła wachlarza!
Anna Mucha poczuła lato aż za bardzo! Wyskoczyła z ubrań, a zamiast bikini użyła wachlarza!

Anna Mucha poczuła lato aż za bardzo! Wyskoczyła z ubrań, a...

Anna Mucha poczuła lato aż za bardzo! Wyskoczyła...

Dziś niedziela, 22.07.2018

Margaret zamierza rozsadzić szwedzkie preselekcje na Eurowizję 2018! Czy wygra? Dzisiaj wielki finał, a bukmacherzy już wszystko wiedzą!

Margaret Eurowizja 2018 wygrała w Szwecji?Czy Margaret będzie reprezentować Szwecję na Eurowizji 2018?

Już dzisiaj finał Melodifestivalen, czyli szwedzkich preselekcji na Eurowizję 2018. W przeciwieństwie do polskich eliminacji, te organizowane przez Szwedów mają o wiele bardziej skomplikowaną formułę – są podzielone na półfinały, dogrywki i wielki finał. Przez wszystkie te etapy jak burza przeszła Margaret, która z piosenką In My Cabana ma szansę zostać reprezentantką Szwecji w Lizbonie.

Już za kilka godzin dowiemy się, czy Margaret pojedzie na Eurowizję 2018. Na chwilę przed ogłoszeniem wyników, z pomocą w wyborze potencjalnego zwycięzcy, przychodzą bukmacherzy. Z ich najnowszego notowania dowiadujemy się, że Polka nie ma szans na wygraną w eliminacjach.

Margaret w chwili obecnej zajmuje 10-te miejsce, zaś faworytami do zwycięstwa są Benjamin Ingrosso z Dance You Off, Felix Sandman z Every Single Day i John Lundvik z My Turn. In My Cabana jest oceniona wyżej tylko od A Bitter Lullaby Martina Almgrena oraz All The Feels Renaidy.

Dodajmy, że piosenka Margaret ma obecnie świetne wyniki w szwedzkich rankingach. In My Cabana jest najchętniej kupowanym przez Szwedów utworem w serwisie iTunes oraz jednym z najczęściej odsłuchiwanych w tamtejszej platformie Spotify.

Jakiś czas temu Małgosia w rozmowie z naszą reporterką zapewniała, że nie chce wygrać szwedzkich preselekcji, a swój udział w konkursie traktuje jako okazję do dodatkowej promocji w Skandynawii, w której wydała już dwa single. Warto nadmienić, że Melodifestivalen ogląda ponad 4 miliony Szwedów, czyli prawie 50% społeczeństwa.

Skłoniło mnie przede wszystkim to, jak to jest wyprodukowane, bo to jeden z większych festiwali w Szwecji. Ja tam miałam dwa hity, a to festiwal, który ma największą oglądalność tam i jest najważniejszym muzycznym wydarzeniem. Dobrze jest się pojawić na Melodifestivalen, dlatego też tam jestem. Broń boże nie chcę reprezentować Szwecji w konkursie Eurowizji, jestem tam tylko po to, żeby się pokazać i powiedzieć „Hey, to ja!”. I to tyle.

Ciekawe czy Margaret namiesza i okaże się czarnym koniem w szwedzkich eliminacjach? Trzymamy kciuki.

Gdzie oglądać Melodifestivalen – szwedzkie preselekcje na Eurowizję?

Transmisja online z Melodifestivalen 2018, czyli szwedzkich eliminacji na Eurowizję, dostępna jest na oficjalnej aplikacji stacji STV Player, który bez problemu dostępny jest na terenie Polski. Przypomnijmy, że Margaret wystąpi jako dziesiąta.

Jak głosować na Margaret na preselekcjach w Szwecji?

Jeśli mieszkasz w Szwecji lub masz tam znajomych/rodzinę, możesz zagłosować na Margaret wysyłając SMS-a lub dzwoniąc pod podany poniżej numer:

  • SMS: 10 na 72211
  • Audiotele: 099-208 10

Uwaga! Przypominamy, że SMS-y można wysyłać tylko posiadając zarejestrowany numer telefonu u szwedzkiego operatora. Głosy wysłane z Polski będą nieważne.

Dodajmy, że w preselekcjach przyznane zostaną punkty z zagranicy, w tym także z Polski. Ciekawe, czy Margaret dostanie „12 punktów” od naszego jury?

Ale jaja! Reprezentantka rywali na Eurowizję nagrała identyczną piosenkę co Margaret! Jest afera! [WIDEO]

UPS… Margaret wybrała kreację na „Melodifestivalen” i zaliczyła w niej spektakularną wpadkę! W szwedzkich mediach aż huczy!

Eurowizja: Nie tylko Margaret! Te polskie gwiazdy też występowały w zagranicznych preselekcjach! Jak sobie poradzili?Czy Margaret powinna reprezentować Szwecję na Eurowizji?

Komentarzy: 2


Gość | 11 marca 2018, 00:05

jakieś szwedzkie gwiazdy muzyki, oprócz ABBY? Margaret !


Gość | 10 marca 2018, 23:56

No to rozsadziła… Nie ośmieszajcie się.


Dodaj komentarz
×