Szukaj

TVP przedstawiło swoją wersję rozstania z Margaret. Jest zupełnie inna niż zapewniała gwiazda

Margaret i The Voice of Poland

Margaret i The Voice of Poland

Margaret nie miała pojawić się w nadchodzącej edycji The Voice of Poland? Telewizja Polska wydała oświadczenie. O czym poinformowano widzów?

Margaret w maju zeszłego roku wydała album Gaja Hornby. Chwilę później zerwała międzynarodowy kontrakt, a także ogłosiła, że nie pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland. Chociaż fani liczyli, że artystka zmieni zdanie, to już pewne jest, że tak się nie stanie.

Gwiazda na Instagramie skomentowała swój udział w programie. Gdy jeden z fanów zapytał, czy pojawi się w kolejnej edycji, odpowiedziała szczerze:

Niestety nie, szkoda bo @voiceofpoland kocham, no ale niestety jest w TVP więc sobie odpuszczę – podkreślała na Instastory.

TVP wydało oświadczenie w sprawie udziału Margaret w The Voice of Poland

Ze słów Margaret wynika, że to piosenkarka, a nie stacja, podjęła decyzję o zakończeniu współpracy. Wiadomość błyskawicznie obiegła kolorową prasę. Po kilku dniach milczenia głos zabrała TVP. Wydała oświadczenie, z którego wynika, że gwiazda nie była brana pod uwagę:

W związku z pojawiającymi się w mediach nieprawdziwymi informacjami, dotyczącymi ustalania składu jury programu „The Voice of Poland” TVP informuje, że w celu zapewnienia jak największej atrakcyjności formatu, skład ten jest modyfikowany co sezon. Udział pani Margaret nie był planowany w najnowszej edycji „VoP”. Pełna lista członków jury zostanie podana w najbliższym czasie.

Edyta Górniak pojawi się w The Voice of Poland?

Kolejna edycja już jesienią. Aktualnie trwają castingi online. Kto zasiądzie w jury? O tym przekonamy się za kilka tygodni. Być może wśród oceniających pojawi się Edyta Górniak. Zapytana przez reporterkę Jastrząb Post o to, czy pojawi się w programie, powiedziała, że nie zapadła jeszcze żadna decyzja:

Nie mogę jeszcze potwierdzić. Natomiast faktycznie rozmawiamy i jestem trochę rozdarta. Zawsze lubiłam ten program, chociaż sercem jestem bardziej za „The Voice Kids”. Format tak czy tak jest muzycznie wspaniały.

A Wy kogo chcielibyście zobaczyć w telewizyjnym show?


Oświadczenie ws. udziału Margaret w The Voice of Poland. Screen TVP

Oświadczenie ws. udziału Margaret w The Voice of Poland. Screen TVP

Margaret - The Voice of Poland 10

Margaret - The Voice of Poland 10

Tadeusz Seibert i Margaret - The Voice of Poland 10

Tadeusz Seibert i Margaret - The Voice of Poland 10

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×