Eurowizja 2019: Margaret rozbiła bank! „Tempo” to najlepszy numer w jej karierze! Szwedzi muszą ją wybrać, jeśli chcą wygrać! [WIDEO]

Margaret Eurowizja 2019 Tempo szanse

Margaret Eurowizja 2019 Tempo szanse

Tempo – piosenka Margaret na Eurowizję 2019

Margaret idzie jak burza na szwedzkim rynku. Polska wokalistka po zeszłorocznych preselekcjach do Eurowizji postanowiła kolejny raz spróbować swoich sił i właśnie zadebiutowała z nowym singlem Tempo. Czy pobija In my Cabana?

Margaret jest jedną z najpopularniejszych polskich artystek młodego pokolenia. Gwiazda wbiła się na rynek szturmem i zawojowała wszystkie rozgłośnie radiowe, stacje telewizyjne i kluby, szybko stając się prawdziwą ulubienicą fanów rodzimej muzyki. Nie działa jednak jedynie na polskim rynku. Jej kariera rozwija się równie prężnie w Szwecji. W zeszłym roku gwiazda brała udział w szwedzkich preselekcjach do konkursu Eurowizji 2018 podczas słynnego Melodifestivalen 2018. Zaszła naprawdę daleko, przeszła przez półfinał, dogrywkę, a ostatecznie zajęła 8. miejsce – a choć nie udało jej się pojechać do Lizbony by reprezentować naszych sąsiadów zza Bałtyku, wszystko wskazuje na to, że zamierza spróbować swoich sił również w tym roku.

7 lutego na szwedzkim rynku pojawił się jej nowy singiel. Po hitowym In my Cabana, które było prawdziwym hitem ubiegłorocznych wakacji i przy którym bawiono się w klubach w całej Europie, nadszedł czas na kolejny przebój. Singiel nazywa się Tempo i wszystko wskazuje na to, że również prędko utoruje sobie drogę do serc fanów gwiazdy.

Już teraz wiadomo, że Margaret jest faworytką drugiego półfinału w Malo. Gwiazda wystąpi jako ostatnia, czyli z pozycji tzw. „pewniaka”, i zawalczy o awans do finału z najwyższego miejsca. Jeśli nie uda się jej uzyskać odpowiedniej ilości głosów to w najgorszym wypadku trafi do etapu Drugiej szansy. Po przesłuchaniu 1-minutegowego fragmentu utworu Tempo ciężko bowiem twierdzić, że z Melodifestivalen odpadnie już na etapie półfinału, szczególnie czytając komentarze w internecie:

  • O wow! Jeśli mamy wygrać to musi jechać Margaret!
  • To lepsze niż jej wszystkie piosenki!
  • Margaret mam focha! Powinnaś reprezentować Polskę!
  • No i wygra dla Szwecji. Mogłaby dla Polski…

Posłuchajcie i oceńcie sami! Ten fragment zwiastuje totalny hit najbliższych wakacji!

View this post on Instagram

‼️ Oto fragment piosenki #Tempo, z którą #Margaret walczy o reprezentowanie #Sweden na #Eurovision2019 ???????????? Dajcie znać jak Wam się podoba ????‍♀️???? #eurowizja #melodifestivalen #melfest2019 #esc2019 #margarettempo #sverige

A post shared by JastrzabPost.pl ???? (@jastrzabpost.pl) on

Gromee i Netta łączą siły! Gwiazdy Eurowizji nagrywają wspólny hit!

Eurowizja 2019: Znamy pierwszych kandydatów! Wśród nich jest reprezentant Polski?

Margaret nagrała piosenkę z ukochanym. Ma bardzo mocny wydźwięk [WIDEO]


Margaret wypuściła singiel na Eurowizję 2019

Margaret wypuściła singiel na Eurowizję 2019

Margaret wypuściła singiel na Eurowizję 2019

Margaret wypuściła singiel na Eurowizję 2019

Margaret – preselekcje na Eurowizję 2016. Z piosenką

Margaret – preselekcje na Eurowizję 2016. Z piosenką "Cool Me Down" zajęła drugie miejsce

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×