Margaret przerywa milczenie! Gwiazda pokazała, czym zajmuje się na urlopie od show-biznesu

Margaret

Margaret

Margaret po tym, jak ogłosiła, że zawiesza karierę, zapadła się pod ziemię, a fani, którzy podejrzewają u niej depresję, szaleli z niepokoju. Teraz jednak mogą odetchnąć z ulgą. Okazuje się, że artystka ma się całkiem dobrze.

Kiedy Margaret poinformowała, że zawiesza swoją karierę, dla jej wielbicieli było to jak grom z jasnego nieba. Tym bardziej, że powody okazały się poważne.

Elko. Tu Gaja. Dziękuje Wam za dotychczasowe wsparcie wyrażane na koncertach i w pozytywnych komentarzach do muzyki z mojej ostatniej płyty. Przyszedł moment kiedy muszę Wam coś opowiedzieć. Mój ostatni album Gaja Hornby jest wyjątkowy także z powodów, o których do tej pory nie mówiłam. To płyta, która zamyka dla mnie pewien okres w życiu, wiąże się to z wieloma zmianami na wielu płaszczyznach. Niestety ostatni rok okazał się bardziej kosztowny dla mojego zdrowia niż sama dopuszczałam to w swojej głowie. Zewnętrzny głos rozsądku wydał mi jednak jednoznaczne polecenie – kategoryczna i natychmiastowa przerwa od spraw zawodowych – napisała piosenkarka w specjalnym oświadczeniu, opublikowanym na Instagramie.

Dodała, że nie ma wyboru – w 2020 roku musi się wyciszyć, a przede wszystkim zadbać o równowagę fizyczną i duchową. W jednym z wywiadów przyznała nawet, że zrezygnowała ze współpracy ze swoją zagraniczną wytwórnią.

Obiecuję wrócić jak tylko poukładam wszystko w sobie i rzeczywiście odpocznę. Trzymajcie się ciepło. Wasza Gaja – dorzuciła na koniec.

A potem przepadła, nie udzielała się w swoich mediach społecznościowych, a fani byli już bardzo tym zaniepokojeni. Podejrzewają bowiem, że ich idolka może mieć depresję, sama zresztą mówiła, że korzysta z pomocy psychologa.

Margaret z chłopakiem na wakacjach

Wygląda jednak na to, że gwiazda po prostu realizuje teraz to, co sobie założyła – czyli ładuje baterie. Jej chłopak, ceniony w branży muzyk i autor tekstów, Piotr KaceZet Kozieradzki, wrzucił na Instagram zdjęcie, na którym widać jego kolana i dłoń Margaret z palcami ułożonymi w kształt litery „V”, czyli symbol zwycięstwa.

Zakochani są razem w pokoju, wcinają nachosy oraz sałatkę z kolendrą, awokado i pestkami granatu, oglądając coś na komputerze.

View this post on Instagram

????

A post shared by KcZzzzzz (@kacezet) on

Muzyk nie zdradził, gdzie obecnie przebywają. Ale nieco światła na to rzuca zdjęcie, które opublikował nieco wcześniej – leży na nim na hamaku w pięknych okolicznościach przyrody. A z komentarzy wynika, że autorką zdjęcia jest właśnie Margaret.

W końcu powód by włączyć kolor… – napisał KaceZet.

View this post on Instagram

W końcu powód by włączyć kolor…

A post shared by KcZzzzzz (@kacezet) on

Oby tego „koloru” nie trzeba już było nigdy wyłączać…


Margaret i KazeZet na wakacjach

Margaret i KazeZet na wakacjach

KazeZet na wakacjach

KazeZet na wakacjach

Margaret z chłopakiem, fot. Instagram

Margaret z chłopakiem, fot. Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×