Margaret pokazała nowe mieszkanie! Tak urządziła się po wyprowadzce z lasu. Teraz to gwiazdorski luksus

Nowy dom Margaret

Nowy dom Margaret

Margaret pokazała zdjęcia z nowego domu. To w tym miejscu zorganizowała Wigilię. Deklarowała, że spędzi święto przy wodzie – słowa dotrzymała.

Margaret znajduje się w ścisłej czołówce polskich wokalistek. Po ślubie razem z mężem zdecydowała, że zamieszka w lesie. Ich domek holenderski długo był pozbawiony wszelkich wygód, do jakich przywykły zachodnie społeczeństwa.

Mieszkam w lesie. Jak na razie bez internetu. Kiedy potrzebuję coś zrobić w sieci, to jadę do wsi obok, bo tam jest dobre LTE. Od niedawna mam prąd, ale jak kręciliśmy teledysk, to jeszcze go nie było. Mieszkam w tej holenderce, która jest na teledysku; jak było cieplej, to spałam w namiocie. To jest wszystko true story – gwiazda mówiła w rozmowie z portalem Ofemin.

We wrześniu Margaret i Piotr zdecydowali się przeprowadzić do nowego domu. Wewnątrz lokum dominują jasne wnętrza. Znajduje się w nim masa drewnianych elementów. Szczególnie widowiskowa jest otwarta na salon kuchnia.

Już jakiś czas temu deklarowała w rozmowie z Jastrząb Post, że z chęcią podzieli się kolejnymi zdjęciami z domu.

Zawsze marzyłam, żeby mieszkać w Muzeum Sztuki Współczesnej i tak jest. Ja w ogóle z chęcią pewnie wstawie zdjęcia tego domu, bo myślę, że Muzeum Sztuki Współczesnej jest odpowiednim opisem tego, jak on wygląda – powiedziała.

Przed kilkoma dniami otworzyła się też ws. swoich planów na Boże Narodzenie (sprawdź więcej).

Będę je spędzała u siebie w domu. Zaprosiłam rodzinę, będziemy pewnie gotować. Ja chyba nie jestem tradycjonalistką, więc nie wiem, jak będzie na święta. Myślę, że nie będzie telewizora, nie będzie telefonów. Będziemy gadać i będzie super – oznajmiła.

Dodała, że nie ma wygórowanych wymagań, jeśli chodzi o menu i może spędzić święta, choćby przy wodzie gazowanej.

Ja nie znam się na potrawach. Dla mnie równie dobrze może być woda gazowana – podsumowała ten wątek.

Margaret pokazała nowe zdjęcia domu. Jak spędzała Wigilię?

Dziś wokalistka zamieściła zdjęcia z Wigilii. Na stole rzeczywiście było dość skromnie. Nie zabrakło butelki z wodą gazowaną. Przy okazji pochwaliła się, z kim spędziła święta (młodzi członkowie rodziny oraz masa czworonogów) i ujęciami z salonu, kuchni, przedpokoju i pokoju. Na jednym z ujęć zapozowała tuż obok choinki. Zabrakło na niej bombek, a jedyną ozdobą były lampki.

Święta święta… przez te 3 dni totalnie zgubiłam telefon i to był najlepszy prezent na święta dla siebie samej od dawna. Wiec tej prostej rzeczy tez wam życzę. Ale Jeśli lubicie moją muzykę – to na święta wrzuciłam Wam demolkę numeru – to pierwszy Numer po ang od dawna- tym samym mrugam okiem w waszym kierunku – if you know what I mean.

Nowe zdjęcia wykonane w domu Margaret zobaczycie pod tekstem. Musimy przyznać, że o ile sama Wigilia była bardzo skromna, to wnętrza wyglądają wręcz rewelacyjnie. Wokalistka ma własne, domowe studio, na co mogą sobie pozwolić tylko gwiazdy. Również kuchnia i salon nadają lokum luksusowego sznytu. Zobaczcie zdjęcia.


Margaret pokazała nowe zdjęcia domu. Jak spędzała Wigilię?

Margaret pokazała nowe zdjęcia domu. Jak spędzała Wigilię?

Margaret pokazała nowe zdjęcia domu. Jak spędzała Wigilię?

Margaret pokazała nowe zdjęcia domu. Jak spędzała Wigilię?

Nowy dom Margaret

Nowy dom Margaret

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×