Szukaj

Nie ma w domu internetu i ogrzewania, niedawno włączyli jej prąd. Tak teraz mieszka Margaret [FOTO]

Margaret

Margaret

Margaret zdecydowała się na totalną rewolucję. Nie tylko oddaliła się od show-biznesu i porzuciła stołeczne salony, ale wyprowadziła się z miasta. Wokalistka mieszka w lesie. Jak wygląda jej nowy dom?

Margaret kilka miesięcy temu zniknęła z show-biznesu. Wokalistka całkowicie odcięła się od mediów. Nie pojawiła się także na Instagramie. Przez bardzo długi czas wszyscy zastanawiali się co się z nią dzieje. Próżno było szukać jej na branżowych imprezach, a tym bardziej na scenie wśród blasku reflektorów. Jedna z barwniejszych postaci dosłownie zapadła się pod ziemię. Jej fani uspokoili się, dopiero gdy po czasie kwarantanny wokalistka dodała swój pierwszy wpis w social mediach.

Widać było, że artystka przechodzi w swoim życiu wielką rewolucję. Zrezygnowała z barwnych strojów i stylu glamour na rzecz wygodniejszej garderoby. Zdecydowanie zmieniła też swój muzyczny styl. Wcześniej nagrywała hity, które szybko trafiały do radiowych rozgłośni. Miała jednak dość zaszufladkowania i w tej dziedzinie swojego życia również poczyniła znaczące zmiany. Po nagraniu albumu Gaja Hornby wokalistka zerwała międzynarodowy kontrakt. To była bardzo odważna i przełomowa decyzja, gdyż dzięki firmie Warner Music Group, z którą Margaret była związana, dwukrotnie wystąpiła w szwedzkich preselekcjach do konkursu Eurowizji, pojawiała się w tamtejszych popularnych programach telewizyjnych, a jej przeboje były prezentowane w stacjach radiowych w całej Europie.

Margaret pokazała swój nowy dom

Okazuje się, że te zmiany to nie jedyna wielka rewolucja, na którą zdecydowała się artystka. Brylująca na warszawskich salonach gwiazda zdecydowała się też zmienić miejsce zamieszkania. Opuściła stolicę i razem ze swoim mężem, raperem znanym pod pseudonimem KaCeZet, zamieszkała w lesie. O tym, jak teraz żyje opowiedziała w rozmowie z portalem Ofemin.

Pandemia była bodźcem, dzięki któremu w miesiąc wyprowadziliśmy się z mężem z Warszawy do lasu. Nie myślę o powrocie. Nie tęsknię. Miasto we mnie budzi chęć posiadania. Kręcę się w kółko i zjadam swój własny ogon. A na wsi nie mam „nic” i jest świetnie.

View this post on Instagram

Fajnie jest

A post shared by Maggie (@margaret_official) on

Jej nowy dom, znajduje się w środku lasu. Wokalistka i jej mąż dopiero od niedawna mają prąd, ale nadal żyją bez dostępu do internetu. Kiedy Margaret chce skorzystać z sieci, musi jechać do sąsiedniej wsi.

To wszystko, o czym opowiadam w piosence i pokazuję w teledysku, dzieje się u mnie w domu. Mieszkam w lesie. Jak na razie bez internetu. Kiedy potrzebuję coś zrobić w sieci, to jadę do wsi obok, bo tam jest dobre LTE. Od niedawna mam prąd, ale jak kręciliśmy teledysk, to jeszcze go nie było. Mieszkam w tej holenderce, która jest na teledysku; jak było cieplej, to spałam w namiocie. To jest wszystko true story.

Mąż Margaret, Piotr Kozieradzki, dodał, że póki co w ich domu nie ma ogrzewania:

Jeszcze nie opalamy domku, ale mamy w planach takie panele, co grzeją z góry. Kiedyś zrobimy kominek, ale raczej dla klimatu. W lesie nie ma smogu.

View this post on Instagram

La familia 👩🏼‍🤝‍👨🏻 photo @patrycjakrypo

A post shared by Maggie (@margaret_official) on

Ukochany piosenkarki wytłumaczył, skąd decyzja o przeprowadzce akurat do lasu:

Bardzo was ten las ciekawi. Jedni widzą w tym szaleństwo, a inni powrót do normalności. Na tę decyzję złożyło się kilka czynników, ale najważniejsze z nich to wizyta w Peru i mieszkanie w „prymitywnych” warunkach w amazońskim lesie oraz lockdown po powrocie. W lesie żyje się normalnie, zdrowo i pięknie, choć również czasami trudno.

Zdjęcia nowego domu wokalistki możecie zobaczyć w jej klipie Reksiu oraz w naszej galerii.

 


Margaret dom w lesie

Margaret dom w lesie

Margaret dom w lesie

Margaret dom w lesie

Margaret dom w lesie

Margaret dom w lesie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×