Margaret mieszkała w lesie bez prądu, a teraz opływa w luksus. Pokazała zdjęcie kuchni w nowym domu. Jest na czym zawiesić oko

Margaret

Margaret

Margaret niedawno przeprowadziła się z mężem do nowego domu. Gwiazda właśnie pochwaliła się kuchnią w pięknej willi. Wcześniej mieszkała w lesie bez prądu, a teraz?

Margaret karierę w show-biznesie rozpoczęła, gdy była jeszcze nastolatką. Fani mogą ją pamiętać między innymi z udziału w programie Szansa na sukces. Młoda wokalistka szybko wzięła sprawy we własne ręce. W którym czasie udało jej się zajść na szczyt. Do świata muzyki weszła z przytupem. Najpierw śpiewała jedynie w języku angielskim, a kolejne piosenki szybko stawały się przebojami w kraju i za granicą. Szczególną popularnością cieszyły się w Szwecji, Niemczech i we Włoszech.

Gdy rozpoznawalność wokalistki sięgnęła zenitu, nastąpił ogromny przełom. Zdecydowała się na kilka miesięcy zniknąć – i to dosłownie. Przestała pojawiać się na branżowych imprezach, wydawać nowe utwory i razem z mężem zaszyła się w domku z dala od cywilizacji:

Mieszkam w lesie. Jak na razie bez internetu. Kiedy potrzebuję coś zrobić w sieci, to jadę do wsi obok, bo tam jest dobre LTE. Od niedawna mam prąd, ale jak kręciliśmy teledysk, to jeszcze go nie było. Mieszkam w tej holenderce, która jest na teledysku; jak było cieplej, to spałam w namiocie. To jest wszystko true story – mówiła gwiazda w rozmowie z portalem Ofemin.

Po pewnym czasie gwiazda zrezygnowała z życia w holenderce w środku lasu. Teraz może pochwalić się piękną willą.

Margaret pokazała kuchnię w nowym domu

Margaret jakiś czas temu poinformowała swoich fanów, że razem z mężem się przeprowadzili. Zamieszkali w bardzo nietypowym miejscu. O wszystkim opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post:

Zawsze marzyłam, żeby mieszkać w Muzeum Sztuki Współczesnej i tak jest. Ja w ogóle z chęcią pewnie wstawie zdjęcia tego domu, bo myślę, że Muzeum Sztuki Współczesnej jest odpowiednim opisem tego, jak on wygląda.

W poprzednim domu wokalistka żyła bez żadnych wygód. W nowym miejscu zadbała jednak o komfort życia. Właśnie pochwaliła się w sieci zdjęciem, na którym możemy zobaczyć jej kuchnię. W odpowiedzi na pytanie internauty przyznała, że obecne lokum jest spełnieniem jej marzeń:

Jest to spełnienie marzeń. Jest to muzeum sztuki współczesnej w lesie. Jest najlepiej – odpisała.

Przy okazji też gwiazda pokazała kadr, na którym możemy podziwiać pięknie wyposażoną i sporych rozmiarów kuchnię. Znajdują się w niej meble z drewnianymi frontami i spora wyspa. Jest ona pomieszczeniem otwartym na salon.

Zdjęcie, które udostępniła Margaret, zobaczycie w naszej galerii. Trzeba przyznać, że teraz mieszka naprawdę pięknie.

Przypomnijmy, że Margaret jest jednym z pięciu artystów nominowanych do europejskiej nagrody muzycznej MTV EMA 2022. Więcej na ten temat, w tym jak głosować, przeczytacie tutaj.


Margaret pokazała kuchnię w nowym domu

Margaret pokazała kuchnię w nowym domu

Margaret ma nowy dom

Margaret ma nowy dom

Margaret i KaCeZet – Wigilia Bożego Narodzenia 2021

Margaret i KaCeZet – Wigilia Bożego Narodzenia 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×