Oszustwo Margaret na lotnisku. Wyszło na jaw, jakimi danymi się posługuje

Margaret

Margaret

Margaret miała dosyć popularności. Zerwała kontrakt z wytwórnią i wyprowadziła się do lasu. Opisała sytuacje, w których odczuwała dyskomfort. Czasami kłamała, aby mieć spokój.

Margaret zyskała popularność w 2013 roku. Gwiazda podzieliła się ze światem swoim debiutanckim singlem pt. Thank you very much, który podbił listy przebojów. Ogromną popularnością cieszył się także teledysk do tej piosenki, w którym jedyną ubraną osobą była piosenkarka. Przed twarzą artystki, czarnoskóry mężczyzna wymachiwał swoimi genitaliami, co spotkało się z wieloma kontrowersjami.

Zdaje się, że Margaret była już zmęczoną swoją sławą. Większość jej singli stawała się hitami. Otrzymywała różne propozycje reklamowe, była jurorką w The Voice of Poland. W końcu powiedziała stop. Rozwiązała kontrakt fonograficzny z dużą wytwórnią i wyprowadziła się do lasu. W jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, że zdarzały się momenty, kiedy oszukiwała ludzi.

Margaret oszukała pracownicę lotniska

Margaret opisała historię, która przydarzyła jej się na lotnisku, po tym jak została rozpoznana przez pracownicę kawiarni:

Kiedyś miałam taką sytuację, że leciałam do Szwecji, bardzo wcześnie rano. Poszłam kupić sobie kawę, no i pani mnie rozpoznała, i pyta o zdjęcie – rozpoczyna opowiadanie historii w podcaście Oświeconych Hedonistów.

Kiedy kobieta poprosiła ją o wspólne selfie, ta udała, że nie jest Margaret:

To była 5:00 rano. Ja nie robię zdjęć o tej godzinie, zaczynam od 8:00 – żartuje piosenkarka – To wywołuje dyskomfort, bo jednak jest to sytuacja miła, ale asertywność musi być ćwiczona. Ta pani chciała zdjęcie. Ja se myślę, jak z tego wybrnąć, żeby pani nie było przykro. Mówię do niej tak: bo wie pani co? Bo to nie jestem w ogóle ja. Ja nie jestem Margaret. Jestem do niej strasznie podobna i to już zaczyna być uciążliwe, bo ja non-stop sobie robię za nią zdjęcia i ja nie zarabiam tyle pieniędzy co ona.

Pracownica zaczęła współczuć artystce, że ta musi dźwigać taki ciężar. Na pocieszenie dała jej za darmo kawę:

Ona nie chciała już ze mną zdjęcia. Dała mi kawkę. Ta pani była taka super, że żeśmy sobie tam stali i gaworzyli jeszcze długo.

Pochwalacie takie zachowanie?


Margaret - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Margaret - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Margaret - Fryderyki 2021

Margaret - Fryderyki 2021

Margaret z penisem na spodniach

Margaret z penisem na spodniach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×