Margaret oszpeciła swoją śliczną twarz. Co ona z nią zrobiła? Fani porównują ją… do jaszczurzycy

Margaret straszy fanów

Margaret straszy fanów

Margaret pokazała się w dość nietypowym wydaniu. Jej twarz przypomina oblicze monstrum z horroru. Co się jej stało?

Margaret zadebiutowała w 2013 roku wraz z wydaniem singla Thank you very much. Piosenka promowała jej EP-kę pt. All I Need. Potem piosenkarka zaszczyciła nas jeszcze kilkoma innymi albumami: Add the Blonde (2014), Just the Two of Us (2015), Monkey Business (2017), Gaja Hornby (2019), Maggie Vision (2021) i Gelato (2021).

Jej sukcesy przyczyniły się do tego, że artystka trzykrotnie zdecydowała się na udział w preselekcjach do Konkursu Piosenki Eurowizji – raz w Polsce i dwa razy w Szwecji. Niestety, nie udało się jej wygrać eliminacji. Nie oznacza to jednak, że Margaret nie jest doceniona. Ma tysiące fanów. Na samym Instagramie śledzi ją blisko milion internautów! Ostatnimi czasy gwiazda wprawiła ich w niezłe osłupienie…

Margaret oszpeciła się na twarzy. Dlaczego?

Margaret dodała na Instagramie nową fotkę, na której jej twarz przypomina oblicze monstrum z najstraszniejszego horroru! Ma ona wyraźnie jaszczurze oblicze. Część jej skóry pokrywa makijaż przypominający łuski i zgrubienia. Modyfikacji uległy też dłonie piosenkarki. Skąd ten nietypowy pomysł na transformację? Gwiazda podpisała fotkę:

Keeping up with jaszczurzyca // new @poptown.eu is out.

Zdjęcie – jak się okazuje – to tylko zapowiedź wywiadu dla redakcji Pop Town. Margaret opowiedziała w rozmowie o sytuacjach, gdy czuła się odosobniona. Jak wyjawiła:

Do dziś nieraz się tak czuję (odosobniona – red.) i myślę, że to uczucie osamotnienia będzie mi towarzyszyć, bo bardziej niż do społeczeństwa wolę przynależeć do siebie.

Opowiedziała też o tym, dlaczego postanowiła odpocząć od miasta i wyprowadzić się na „prowincję”:

Na pewno potrzebowałam większego i częstszego kontaktu z naturą. Mieszkanie w lesie podbija kreatywność i zdrowe nawyki, które wypracowałam. Ale dzięki tej wyprowadzce na nowo pokochałam miasto. Aktualnie jestem w harmonii z naturą i miejskim zgiełkiem i zdaje się to idealną opcją.

Piosenkarka udzieliła ponadto odpowiedzi na pytanie o to, w jaki sposób celebryci mogą wspierać różne społeczności.

Po prostu to robić, każdy sposób jest dobry, jeśli płynie z serca. Ostatnio widziałam Zosię Zborowską, która z banerem o zbieraniu pieniędzy dla kogoś z SMA wskoczyła na czerwony dywan i robiła sobie zdjęcie z paparazzi. Każdy ma swój cel i swój sposób. Mnie jest blisko do wspierania środowiska LGBTQ+, bo wielu moich przyjaciół zmaga się z różnymi konsekwencjami aktualnych, nawołujących do nienawiści zdarzeń – wyznała.

Pop Town zamieścił na Instagramie filmik z przygotowania do sesji z udziałem blondwłosej gwiazdy. Możecie go zobaczyć poniżej. Jak się wam podoba ta metamorfoza?

Fani są zachwyceni. W komentarzach pod zdjęciem opublikowanym na profilu Margaret pisali:

  • Kreatywnie.

  • Najlepsza cover jaszczurzyca ever.

  • Uuu wow jaki sztos.

  • OMG ale to genialnie wygląda.

Też jesteśmy pod wrażeniem!


Margaret straszy fanów

Margaret straszy fanów

Margaret straszy fanów

Margaret straszy fanów

Margaret straszy fanów

Margaret straszy fanów

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live ładnemu we wszystkim ładnie 1wrzesien hillera 15 sierpnia stalin zamach stanu 1 grudnia a kto robi zamach w gó..wniany dzień lepiej 6 puk puk kto tam mikołaj ha ha mozna mozna ojej ojej ale jestem zdziw4ony a gdzie hajs 1000% radiestezja i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×