Szukaj

Niepokojący wpis Margaret: „Wiem, że to niepopularne tak się smucić na IG”. Fani martwią się na potęgę

Margaret opublikowała smutny wpis na Instagramie, w którym z przykrością ocenia to, co obecnie dzieje się w Polsce. Jej słowa rozrywają serce i dają do myślenia.

Margaret załamana

Margaret osiągnęła sukces o jakim większość gwiazd może pomarzyć. Zyskała ogromną popularność nie tylko w Polsce, ale też za granicą. Każda jej piosenka w błyskawicznym tempie osiąga status przeboju, a płyty rozchodzą się jak na pniu. 28-latka może pochwalić się platynowymi albumami i rzeszą wiernych fanów. Tylko na Instagramie jej profil obserwuje niemalże 900 tysięcy osób. Okazuje się jednak, że splendor i sława nie wystarczają jej do pełni szczęścia.

Ostatnio Margaret na Instastory opublikowała chwytający za serce wpis, z którego jasno wynika, że popularność na YouTube i obecność na czołówkach kolorowej prasy nie jest gwarantem satysfakcji, a przynajmniej nie w jej życiu. Gwiazda czuje się poruszona i zarazem bezradna w kwestiach znacznie ważniejszych dla ludzkości niż pozowanie na ściankach, udzielanie wywiadów czy brylowanie na zagranicznych eventach.

Swój wpis piosenkarka ze Stargardu Szczecińskiego zaczęła od zdania, które zaniepokoiło jej fanów:

Bez odbioru – napisała uzupełniając swój krótki komentarz emotikoną ze smutną miną.

Poruszenie wśród jej sympatyków było tak duże, że Margaret postanowiła wyjaśnić, co dokładnie miała na myśli:

Yo. Piszę, bo przez przypadek chyba zmartwiłam wielu z was. Bardzo mi dziś przykro. Bardzo mi jest przykro, kiedy czytam hejt na swój temat. Hejt na środowiska LGBT. Bardzo mi przykro, kiedy widzę jak traktujemy ziemię, zwierzęta i jest mi dziś smutno. Wiem, że to niepopularne tak się smucić na IG. Ale oduczyłam się już robić dobrą minę do złej gry.

Wpis Margaret potwierdza tezę, że sława i pieniądze niekoniecznie dają pełnię szczęścia. Internauci docenili odwagę i empatię swojej ulubienicy. W komentarzach pod jej najnowszymi postami możemy przeczytać mnóstwo słów uznania i podziękowań za szczerość, z jaką Margaret dzieli się ze swoimi odbiorcami. Dzięki takim osobom społeczne stereotypy i uprzedzenia odchodzą w niepamięć.

Z pewnością dobrym uzupełnieniem dla nostalgicznego wpisu Margaret jest jej piosenka Błyski fleszy, plotki, ścianki z nowej płyty Gaja Hornby:

Zobacz: Margaret ma tatuaż na piersi! Zrobiła go z dedykacją dla chłopaka? Jest bardzo wymowny

Zobacz: Margaret oceniła piosenkii Julii Wieniawy. Przyjaciółki czy rywalki? Po tym komentarzu wszystko jest już jasne! [WIDEO]

Zobacz: Margaret korzysta z pomocy psychologa. Gwiazda zdradziła nam kulisy swojej terapii [WIDEO]


Margaret zamieściła smutny wpis na Instagramie

Margaret zamieściła smutny wpis na Instagramie

Margaret – premierowy odsłuch płyty Gaja Hornby

Margaret – premierowy odsłuch płyty Gaja Hornby

Margaret – premierowy odsłuch płyty Gaja Hornby

Margaret – premierowy odsłuch płyty Gaja Hornby

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×