Margaret w ostatnim momencie załapała się do fryzjera. Jej warta fortunę fryzura robi wrażenie

Margaret - nowa fryzura

Margaret - nowa fryzura

Margaret zafundowała sobie nową fryzurę. Zdążyła tuż przed zamknięciem zakładów fryzjerskich. Zapłaciła fortunę. Jak wygląda?

Nowe obostrzenia w walce z koronawirusem rząd ogłosił w czwartek na specjalnej konferencji prasowej. Podczas Wielkanocy, podobnie jak w zeszłym roku, czeka nas twardy lockdown. Zapowiedź zamknięcia sklepów budowlanych czy zakładów fryzjerskich od soboty spowodowała, że Polacy ruszyli tłumnie, by skorzystać ze wspomnianych usług.

Żeby zapisać się na strzyżenie, czy farbowanie, trzeba było mieć prawdziwe szczęście, lub być stałym klientem zaprzyjaźnionego stylisty. Margaret w ostatniej chwili skorzystała z usługi, a nowymi włosami pochwaliła się w sieci. Jej uczesanie kosztowało fortunę.

Margaret ma nową fryzurę. Jak wygląda?

Margaret przez kilka lat była jedną z największych gwiazd polskiej sceny. Tworzyła muzykę, którą z ochotą puszczały wszystkie stacje radiowe i uświetniała swoimi występami największe muzyczne wydarzenia w kraju. Jej przeboje były lekkie i szybko wpadały w ucho, dzięki czemu cieszyła się ogromną popularnością nie tylko w Polsce.

W końcu jednak postanowiła pójść własną drogą i odcięła się od komercji i wielkiej wytwórni. Jej fani są zachwyceni nowymi utworami i całkiem inną odsłoną wokalistki. Ona sama zdaje się być bardzo szczęśliwa, że w końcu robi taką muzykę, jaka gra w jej duszy.

Margaret w czasie pandemii podjęła bardzo ważną decyzję o tym, żeby wynieść się z miasta. Chociaż ma mieszkanie w centrum stolicy, to razem z mężem, KaCeZetem, kupili holenderski domek w środku lasu. Małżonkowie zaczęli wieść życie z dala od miejskiego zgiełku, w zgodzie z naturą.

Nie znaczy to jednak, że Margaret zrezygnowała z typowo kobiecych przyjemności jak fryzjer czy kosmetyczka. Tuż przed kolejnym zamknięciem usług, zdążyła zafundować sobie nową fryzurę. Znana z oryginalnych stylizacji wokalistka nie zawiodła.

Na Instagramie pokazała zabieg. Wyszła niezwykle zadowolona z nowego, odważnego koloru. Zajrzyjcie do naszej galerii – jaki ciekawy odcień blondu. Dodajmy, że u fryzjera, z którego usług korzysta Margaret, za strzyżenie i koloryzację trzeba zapłacić nawet 1500 zł.


Margaret - nowa fryzura

Margaret - nowa fryzura

Margaret - nowa fryzura

Margaret - nowa fryzura

Margaret - nowa fryzura

Margaret - nowa fryzura

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×