Margaret znowu poszalała z wizerunkiem. Włosy istny ogień, ale to inny szczegół robi prawdziwy szał

Margaret

Margaret

Margaret pokazała się fanom w całkiem nowym wydaniu. Zaskoczyła nie tylko kolorem włosów, ale także ozdobą uszu. Jak wygląda na najnowszym zdjęciu?

Margaret, to popularna polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. Zadebiutowała w 2013 roku EP-ką, promowaną przez utwór Thank You Very Much. Singiel pojawił się na oficjalnych listach sprzedaży w Austrii, Niemczech i we Włoszech i stał się wielkim przebojem.

W 2014 roku wydała debiutancki album studyjny pt. Add the Blonde, który znalazł się na ósmym miejscu na polskiej liście sprzedaży OLiS, zdobywając status platynowej płyty. Rok później do sprzedaży trafił jej kolejny album pod tytułem Just the Two of Us nagrany z Mattem Duskiem, który również osiągnął status platynowej.

W pewnym momencie Margaret była dosłownie wszędzie. Na jej koncerty przychodziły tłumy fanów, utwory długo nie zwalniały pierwszych miejsc na listach przebojów, występowała w reklamach, była jurorką w The Voice of Poland, a także brała udział w preselekcjach do Eurowizji. Z uwagi na to, że nie udało jej się reprezentować Polski podczas Konkursu Piosenki, w kolejnych latach dwukrotnie próbowała sił w Szwecji. Tam również nie udało jej się przejść wstępnej selekcji.

Pod koniec 2019 roku gwiazda wyjawiła, że napięty do granic możliwości grafik i trudna do udźwignięcia presja mocno odcisnęły się na jej zdrowiu psychicznym, w związku z tym zmuszona była na dłuższy moment odstawić zobowiązania zawodowe na dalszy plan. Artystka wróciła po dwóch latach z albumem Gaja Hornby. Szokiem dla fanów było, że cały krążek nagrany został w języku polskim. Margaret do tego czasu śpiewała głównie po angielsku. Dodatkowym zaskoczeniem było nowe brzmienie utworów. Nie były to już radiowe, popowe kawałki, a raczej romans z rapem i hip-hopem.

W styczniu 2020 roku wzięła szamański ślub w Peru z artystą, Piotrem Kozieradzkim, występującym pod pseudonimem KaCeZet. Z czasem Margaret wróciła też do występowania i co chwilę zaskakuje nowym wizerunkiem.

Margaret ma czerwone włosy i elfie uszy

Margaret słynie z niekonwencjonalnego wizerunku i ekstrawaganckiego ubioru, charakteryzującego się odważnymi kolorami i mieszanką różnych stylów. Gwiazda uwielbia bawić się modą. W ostatnim czasie dosyć często zmieniała kolor włosów.

Tym razem postawiła na ognistą czerwień, ale to nie to najbardziej przyciąga uwagę, a elfie uszy, w których pozuje na najnowszej fotografii. Oryginalnie, ale także bardzo pięknie.


Margaret z uszami elfa i w czerwonych włosach

Margaret z uszami elfa i w czerwonych włosach

Margaret

Margaret

Margaret

Margaret

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×