Margaret wreszcie wystrzeliła zaskakujące słowa prawdy! Przyznała się czy jest lesbijką! Co za odwaga!

Margaret lesbijka

Margaret lesbijka

Margaret jest lesbijką?

Margaret należy obecnie do najpopularniejszych polskich gwiazd młodego pokolenia. Artystka ma miliony fanów, których regularnie uszczęśliwia licznymi koncertami i nowymi płytami. Piosenkarka jest również bardzo aktywna medialnie, z urokiem pozuje na ściankach, udziela ciekawych wywiadów oraz wkleja prywatne fotki na swój profil internetowy. Fani piosenkarki wiedzą o swojej idolce sporo, jednak w jednym temacie życie Margaret jest owiane ogromną tajemnicą.

Od dawna w środowisku homoseksualnym, a także wśród wielbicieli Margaret, krążą soczyste plotki na temat jej orientacji seksualnej. Niektórzy twierdzą, że Margaret jest lesbijką, wielokrotnie sugerując, aby piosenkarka wreszcie się do tego przyznała. Należy oczywiście podkreślić, że postanowienie o coming oucie jest kwestią bardzo indywidualną, osoby homoseksualne absolutnie nie mają żadnego obowiązku informowania świata o swojej orientacji, nawet wówczas, gdy same są jej pewne.

Jednak ten temat bardzo nurtował dziennikarzy, zatem jeden z portali plotkarskich postanowił ostatnio przycisnąć Margaret do muru, która w wywiadzie dla Party nie miała nic do ukrycia. Z zaskakująca szczerością wokalistka skomentowała spekulacje na temat jej tożsamości seksualnej:

Czy Margaret jest lesbijką?

 Nie nie jestem…no chyba nie jestem, właściwie nie wiem, ale chyba na ten moment nie jestem – odpowiedziała znacząco Margaret.

Czy gwiazda słyszała plotki krążące na temat jej orientacji seksualnej?

Oczywiście, że słyszałam, jeżeli ma to w jakiś sposób pomóc środowisku LGBT, to ja bardzo proszę – chętnie mogę być lesbijką, luz! – dodała Margaret.

Brawo Małgosia! Oby więcej takich gwiazd w Polsce.

Eurowizja 2018: Margaret nie chce reprezentować Szwecji! Dlaczego zatem wzięła udział w szwedzkich preselekcjach? [WIDEO]

Show-biznes zmienił Margaret! Opowiedziała nam o swojej metamorfozie: “Cały czas walczę” [WIDEO]

Wreszcie wyszło na jaw co łączy Margaret z Michałem Szpakiem [WIDEO]


Margaret - - Sylwester 2017 TVP Zakopane

Margaret - - Sylwester 2017 TVP Zakopane

Margaret - Sylwester 2017 z TVP 2 w Zakopanem

Margaret - Sylwester 2017 z TVP 2 w Zakopanem

Margaret - MTV EMA pre-Party 2017

Margaret - MTV EMA pre-Party 2017

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×