Szukaj

Słodkie zdjęcie Margaret i jej nowego chłopaka podbija sieć! Wyglądają jak Britney Spears i Justin Timberlake!

Margaret pokazała urocze zdjęcie z KaCeZetem

Margaret do tej pory nie miała specjalnego szczęścia w miłości. Odnosząca ogromne sukcesy zawodowe gwiazda In my Cabana nie może narzekać na życie sceniczne, ale w jej prywatnym nie do końca układało się tak, jak mogłaby tego chcieć. Kilka tygodni temu ten stan nareszcie uległ zmianie, a artystka zakochała się do nieprzytomności w popularnym raperze. KaCeZet i jego śliczna wybranka pochwalili się swoim związkiem w social mediach – entuzjastyczna reakcja fanów sprawiła, że para coraz chętniej pokazuje się publicznie i dzieli swoim szczęściem.

Niedawno na InstaStory Małgosi pojawiło się zabawne, romantyczne zdjęcie zakochanych – wokalistka siedziała na kolanach swojego partnera. KaCeZet w białych butach i jeansowym komplecie obejmował ją czule w pasie i patrzył prosto w obiektyw. Aż dziw, że udało mu się oderwać wzrok od swojej pięknej ukochanej.

W seksownych białych botkach na niebotycznym obcasie i jeansowej kreacji z dopełniającym ją białym topem prezentowała się naprawdę zjawiskowo. Jej jasne włosy zebrane w kucyk dopełniały stylizacji, ale również przywodziły skojarzenie z inną sceniczną diwą.

Sama artystka również to zauważyła i podpisała zdjęcie w bardzo wymowny sposób:

Britney i Justin

To nieźle rozbawiło fanów, ale miejmy nadzieję, że związek Małgosi i jej chłopaka nie skończy się tak, jak Justina Timberlake’aBritney Spears. 😉

Pierwsze zdjęcia Margaret z nowym partnerem i od razu skandal! Jej ukochany to niezłe ziółko!

Margaret straciła głowę dla ukochanego! Wytatuowała sobie jego adres na Instagramie

Roznegliżowana Margaret błysnęła biustem na odważnym ujęciu! „Jak się zrobi zdjęcie lekko prowokujące…”


Margaret czy Julia Wieniawa? Która ma lepszy styl?

×