Szukaj

Margaret gwiazdą zagranicznego widowiska! Będzie największą atrakcją na scenie!

Margaret na szwedzkim widowisku Stjarnklart 2018

Margaret należy do grona najpopularniejszych polskich wokalistek, a jej kariera rozwija się w zastraszającym tempie. Może liczyć na intratne kontrakty reklamowe, a stacje telewizyjne zabijają się, by mieć ją w którymś show swojego autorstwa lub podczas Sylwestra – który zbliża się wielkimi krokami. Młodziutka artystka jest jednak znana nie tylko w Polsce. Jej zagraniczna kariera również rozkwita.

Najlepiej radzi sobie w Szwecji, w której cieszy się już statusem ogromnej gwiazdy. Na początku roku wylansowała tam In my Cabana, potem wzięła udział w szwedzkich preselekcjach do Eurowizji 2018 i była bardzo blisko wygranej. Jeździła również na koncerty plenerowe i festiwale, a teraz została główną atrakcją ogromnego widowiska.

Stjarnklart 2018 to muzyczne widowisko z 30-letnią tradycją. Seria koncertów, które odbędą się w całym kraju, rozpocznie się już za kilka dni. Stjarnklart organizowane jest z okazji Bożego Narodzenia, a poza ulubioną blondynką Polaków wystąpią tam również Wiktoria, Lasse Berghagen, Linda Bengtzig, Kaliffa, Kenny Mattsson E-Type, czyli największe rodzime gwiazdy Szwedów.

Nie zabraknie również wspomnień z Eurowizji – na scenie pojawi się także Robin Bengtsson.

 

Ktoś planuje się wybrać? 😉

Słodkie zdjęcie Margaret i jej nowego chłopaka podbija sieć! Wyglądają jak Britney Spears i Justin Timberlake!

Margaret straciła głowę dla ukochanego! Wytatuowała sobie jego adres na Instagramie

Pierwsze zdjęcia Margaret z nowym partnerem i od razu skandal! Jej ukochany to niezłe ziółko!


Margaret czy Julia Wieniawa? Która ma lepszy styl?

×