Szukaj

Gwiazdor hitu „Do przodu Polsko” ma złośliwego raka. Jego córka wystosowała poruszający apel do mediów

Marek Torzewski to bardzo popularny śpiewak operowy. Niestety teraz zmaga się z bardzo poważną chorobą nowotworową. O jego stanie zdrowia opowiedziała w wywiadzie córka gwiazdy hitu Do przodu Polsko. Niestety rokowania nie są najlepsze.
Marek Torzewski ma raka

Marek Torzewski ma raka

Marek Torzewski urodził się w 1960 roku w Rogoźnie, a swoje pierwsze kroki z muzyką stawiał na Akademii Muzycznej w Poznaniu. Po zakończeniu występów w Teatrze Wielkim w Łodzi postanowił spróbować swoich sił w Mediolanie. Pod koniec lat 90. postanowił na stałe wyjechać do Belgii.

Marek Torzewski jest twórcą legendarnego hitu Do Przodu Polsko. Obecnie dalej mieszka w Belgii, a najnowsze doniesienia o jego stanie zdrowia nie ucieszą fanów. Przez pewien czas jego najsławniejszy utwór był traktowany jako oficjalny hymn reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Agata Torzewska w szczerym wywiadzie wyjawiła całą prawdę o stanie zdrowia ojca:

Ja chcę bronić mojego ojca. On jest osobą szczerą, nigdy nikomu niczego nie ukradł ani nie przywłaszczył żadnych pieniędzy. Rozpętanie skandalu o taką sumę, to jest śmiech na sali. Nikt nie chce wysłuchać mojego ojca. (…) On jest w trudnej sytuacji zdrowotnej, bo jest osłabiony chorobą nowotworową. To już jakiś czas trwa. Ojciec nie jest osobą, która o tym opowiada, ale jest w takim momencie, że powinien mieć trochę więcej spokoju. Leczenie trwa. Nie chcę wchodzić w detale, ale jest to rak złośliwy (…) Sytuacja nie jest łatwa dla niego i całej rodziny. Nikt nie jest przygotowany na taką chorobę, a to wszystko trwa już parę długich miesięcy. (…) Mój ojciec jest wrażliwym człowiekiem tak, jak każdy artysta. W normalnych warunkach, w dobrym stanie zdrowia, odznaczałby się dobrą odpornością i odwagą, ale każdy jest człowiekiem. Jego dotyka zwłaszcza to, że sprawa jest nieprawdziwa, a on nie ma prawa do obrony i każdy bierze pod uwagę tylko jedną stronę – wyjawiła córka artysty.

Półtora miesiąca temu Torzewski został skazany za przywłaszczenie pieniędzy. Chodziło o nieszczęsną fakturę, która wpadła przypadkiem w jego ręce.

Twórcy znanego wszystkim przeboju Do Przodu Polsko życzymy wszelkiej pomyślności!

Zobacz: Iker Casillias miał zawał, jego 35-letnia żona ma raka. Wstrząsające doniesienia mediów

Zobacz: Była gwiazda “Dzień Dobry TVN” ma raka! Opublikowała wstrząsający wpis i zdjęcie ze szpitala!

Zobacz: Poruszające słowa. Była żona Marka Kościkiewicza ma raka mózgu. Opowiedziała o walce z rzadką i złośliwą chorobą: „wiem, że za jakiś czas nowotwór wróci” [WIDEO]


Marek Torzewski z żoną Barbarą

05-03-2014 Warszawa Gwiazdy na meczu Polska - Szkocja fot. P.Kibitlewski/ONS

Marek Torzewski z żoną Barbarą

Marek Torzewski z żoną Barbarą

Marek Torzewski z żoną Barbarą

Marek Torzewski z żoną Barbarą

Marek Torzewski z żoną Barbarą

Marek Torzewski z żoną Barbarą

Marek Torzewski z żoną Barbarą

Marek Torzewski z żoną Barbarą

Marek Torzewski

Marek Torzewski

×