Szukaj

Marek „Krzykacz” Pawłowski nie żyje. Gwiazda hitu Discovery zmarła w sylwestrową noc

Marek Pawłowski nie żyje

Marek Pawłowski nie żyje

W Nowy Rok media obiegły smutne wieści. Nie żyje Marek "Krzykacz Pawłowski, lubiany gwiazdor jednego z programów telewizyjnych. Internauci składają kondolencje.

W środowe popołudnie do mediów dotarły informacje o tym, że legenda teleturnieju Jeden z dziesięciu, Edward Rakszewski nie żyje. Pokonał go silny przeciwnik, jakim był koronawirus. W piątek okazało się, że nie jest to jedyna gwiazda polskiej telewizji, która zmarła w ostatnim czasie.

Marek Pawłowski, gwiazda Złomowisko PL, nie żyje. Kim był?

Od pięciu lat na antenie Discovery Channel jest nadawany serial telewizyjny Złomowisko PL. Produkcja cieszy się ogromną popularnością. Dowodem może być fakt, że trzy pierwsze odcinki czwartej edycji oglądało średnio 218 tysięcy widzów. Stanowiło to najlepszy wynik oglądalności polskiego programu w historii wspomnianego kanału telewizyjnego.

Do tej pory wyemitowano jedenaście sezonów, w których trakcie widzowie wraz z bohaterami wybierają się na złomowiska. Niestety w piątek dotarły do nich smutne wieści. Nie żyje Marek Pawłowski, jeden z uczestników, którego widzowie znali lepiej pod pseudonimem „Krzykacz”. Te smutne wieści przekazano na Facebooku. Właśnie tam pojawiło się czarno-białe zdjęcie, a także krótki komunikat:

Mareczku, zawsze będziemy o Tobie pamiętać.

Mareczku, zawsze będziemy o Tobie pamiętać 🖤

Posted by Złomowisko PL on Friday, January 1, 2021

Wiadomość pogrążyła fanów Pawłowskiego w żałobie. W komentarzach składają rodzinie kondolencje, a także dzielą się swoimi wspomnieniami:

  • Podziwiam Cię gościu mimo swojej choroby i nadwagi pracowałeś lata fizycznie zbierając złom, miałeś problemy zdrowotne mimo to utrzymywałeś rodzinę i nie czekałeś aż ktoś da pieniądze za darmo, to jest prawdziwy przykład głowy rodziny. Szacunek dla Ciebie… Będzie nam Ciebie brakować.
  • Bardzo smutna wiadomość po mojemu był ikoną tego programu nie zawsze mu chodziło o kasę tak jak całej reszcie…. dla mnie zasługuje na szczególne uznanie.
  • Ogromna strata. Złomowisko już tyle sezonów i to właśnie dzięki niemu. Sam wam nakręcił popularność. To dzięki niemu złomowisko jest tak popularne i macie tylu widzów.

Marek „Krzykacz” Pawłowski zmarł w czwartek, 31 grudnia 2020 roku. Przyczyny śmierci nie zostały podane do publicznej wiadomości. Rodzinie składamy serdeczne wyrazy współczucia.


Marek Pawłowski nie żyje

Marek Pawłowski nie żyje

Marek Pawłowski nie żyje

Marek Pawłowski nie żyje

Marek Pawłowski nie żyje

Marek Pawłowski nie żyje

Dodaj komentarz