Do sieci trafiło intymne zdjęcie Kingi Rusin i Marka Kujawy! Namiętny pocałunek pary na drugim końcu świata rozczulił internautów

Kinga Rusin i Marek Kujawa intymne zdjęcie

Kinga Rusin i Marek Kujawa intymne zdjęcie

Kinga Rusin i Marek Kujawa całują się na tle oceanu

Kinga Rusin z okazji walentynek pokazała szalenie romantyczne zdjęcie z Markiem Kujawą, które wygląda niczym kadr z filmu. Para całuje się na tle lśniącej tafli wody.

Związek Kingi Rusin i Marka Kujawy to jeden z najpiękniejszych i zarazem najbardziej tajemniczych w polskim show-biznesie. Para od początku praktycznie nie komentuje publicznie swojej relacji. Jedynie raz na jakiś czas gwiazda TVN-u skusi się na dyskretny wpis w internecie, w którym w subtelny sposób nawiązuje do swojego partnera.

Z dotychczasowych opowieści gwiazdy wiemy, że choć nie mieszka pod jednym dachem ze swoim przystojnym ukochanym, to razem podróżują i cieszą się każdą wspólnie spędzoną chwilą. Rusin szczególnie ceni w Kujawie to, że stanowi wzór dla jej córek – pokazuje Idze i Poli na czym polega partnerstwo:

Na szacunku, zrozumieniu, wspieraniu się nawzajem. Na tym, żeby nigdy nie walczyć, kto jest ważniejszy. Żeby cały czas wspierać poczucie wartości drugiej osoby. Żeby być miłym. Proste rzeczy, które wydają się oczywistością, ale które rzadko wprowadzamy w życie – wyznała w wywiadzie dla „Vivy!”, w którym zaznaczyła, że nie potrzebuje do szczęścia ślubu.

Kinga Rusin w tej samej rozmowie wyznała, że jej partner to również jej wspólnik w biznesie. To właśnie jemu zawdzięcza odbudowanie swojego imperium kosmetycznego na nowo, po tym, jak została oszukana przez poprzedniego współwłaściciela:

Poznał mój projekt, uwierzył w niego i bardzo się zaangażował. Od roku pracujemy razem. Po kryzysie z moją byłą wspólniczką w 2016 roku Marek pomógł mi zbudować praktycznie od nowa firmę, razem w nią zainwestowaliśmy. On oraz prowadzona przez niego spółka zajmująca się doradztwem i zarządzaniem uporządkowali i ustawili wszystko pod kontem biznesowym. W ten sposób zaczęliśmy ze sobą dzielić częściowo również życie zawodowe. Jesteśmy więc partnerami w wielu wymiarach.

Jak Kinga Rusin i Marek Kujawa świętują walentynki?

W walentynki Kinga po raz kolejny podziękowała Markowi za wsparcie w trudnych chwilach i spędzone razem lata. Prezenterka opublikowała szalenie romantyczne zdjęcie, które powstało w egzotycznych warunkach. Fotografia wygląda jak kadr z komedii romantycznej – przedstawia zacienione, wtulone w siebie sylwetki na tle połyskującej powierzchni oceanu, co nadaje jej jeszcze bardziej intymnego charakteru:

Kocham to zdjęcie… i tego faceta – napisała lakonicznie Rusin.

Zdjęcie rozczuliło internautów, którzy od lat trzymają kciuki za Kingę i jej życie prywatne.

Zobaczcie, jak oni się kochają.

Kinga Rusin nie jada byle czego! Można ją zaprosić tylko do JEDNEJ restauracji w Warszawie! Co na to jej partner?

Marek Kujawa wyciągnął Kingę Rusin z dołka! Gwiazda pierwszy raz tak szczerze o swoim nieszczęściu

Rocznica związku… w trójkę! Wiadomość Kingi Rusin ścięła media z nóg!


Kinga Rusin i Marek Kujawa całują się na tle oceanu

Kinga Rusin i Marek Kujawa całują się na tle oceanu

Kinga Rusin na romantycznym zdjęciu z Markiem Kujawą

Kinga Rusin na romantycznym zdjęciu z Markiem Kujawą

Kinga Rusin i Marek Kujawa na romantycznym zdjęciu

Kinga Rusin i Marek Kujawa na romantycznym zdjęciu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×