Marek Kościkiewicz wykonał piękny gest w kierunku byłej żony. Nie zostawił jej samej w walce z okrutną chorobą!

Marek Kościkiewicz wspiera chorą żonę

Marek Kościkiewicz wspiera byłą żoną w walce z rakiem

Choć założyciel zespołu De Mono i jego żona rozstali się niemal cztery lata temu, Marek Kościkiewicz pokazuje, że wie jak być mężczyzną z klasą. Gdy okazało się, że jego była żona, Agata Kościkiewicz ma raka, nie umył od tego rąk i postanowił, że będzie robił wszystko co w jego mocy, żeby wesprzeć swoją rodzinę w tej trudnej sytuacji.

Marek i Agata pozostają w dobrym kontakcie, a synów wychowują razem. Nic więc dziwnego, że gdy pojawiła się taka potrzeba, muzyk natychmiast zaoferował pomoc:

Jestem z Agatą i z naszymi synami w tym trudnym momencie. Nie zostawię jej samej. Rozstaliśmy się, ale to nie oznacza, że nie myślę o tym, co ją spotkało. To matka moich dzieci, kobieta, z którą przeżyłem wiele lat. Jeśli trzeba będzie wesprzeć jej leczenie finansowo, zrobię to – deklaruje.

Agata do swojej choroby przyznała się na łamach Dzień Dobry TVN:

Zaczęło się od tego, że przez lata miałam ból głowy, krwotoki z nosa, ale myślałam, że to ze zmęczenia, stresu, przepracowania. Od dziecka miałamproblemy ze zdrowiem, więc byłam przyzwyczajona do tego, że coś się ze mną dzieje nie tak i to lekceważyłam. Półtora roku temu dowiedziałam się, że mam guza mózgu. Ale pierwsza diagnoza to był oponiak, łagodny guz. Niestety, w ciągu roku urósł trzykrotnie.

Miejmy nadzieję, że ostatecznie wszystko się ułoży!

Poruszające słowa. Była żona Marka Kościkiewicza ma raka mózgu. Opowiedziała o walce z rzadką i złośliwą chorobą: „wiem, że za jakiś czas nowotwór wróci” [WIDEO]

Szok! Ojciec zagranicznej gwiazdy ma raka! Uzależnił się od popularnego polskiego piwa!

Poruszające wyznanie Joanny Górskiej na temat raka! Wciąż boi się, że choroba znów ją dopadnie? „Muszę trzymać rękę na pulsie”


Agata Kościkiewicz opowiedziała o swojej chorobie

Agata Kościkiewicz opowiedziała o swojej chorobie

Agata Kościkiewicz walczy z nowotworem

Agata Kościkiewicz walczy z nowotworem

Agata Kościkiewicz ma raka

Agata Kościkiewicz ma raka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×