Polski aktor marzy o karierze drag queen?! „To jest mój plan awaryjny, gdyby…” [WIDEO]

Marek Kaliszuk chciałby być drag queen?

Marek Kaliszuk chciałby być drag queen?

Marek Kaliszuk nie boi się żadnej roli

Do odważnych świat należy. Z pewnością z takiego założenia wychodzi Marek Kaliszuk, który występuje w spektaklu Klatka dla ptaków w warszawskim Teatrze Capitol w roli zniewieściałego geja.

Jak się okazuje, aktor nie miał wielkiego problemu nauczyć się chodzić na szpilkach. Dlatego zapytaliśmy go czy marzy mu się być drag queen, czyli postacią sceniczną przedstawiającą karykaturalnie kobiety przy użyciu efektownych ubrań i makijażu.

Nie kosztowało mnie na przykład dużo pracy i nauki chodzenie na obcasach, bo to już umiem. To trochę dziwnie zabrzmi, ale to już potrafię. Miałem też parę doświadczeń w życiu. Drag queen nie byłem. To jest mój plan awaryjny, gdyby jednak moja kariera wokalno-aktorska poszła słabo, gdyby utknęła w jakimś martwym punkcie zawsze mogę… Na tym można zarobić podobno bardzo duże pieniądze, więc kto wie, zobaczymy, ale na razie gram i śpiewam, i to jest najbliższa przyszłość – powiedział nam

Oczywiście, mamy nadzieję, że jednak Marek Kaliszuk będzie piął się do góry, jeśli chodzi o karierę aktorską i wokalną. W szczególności, że do rozgłośni radiowych trafił właśnie jego najnowszy singiel Naprzeciw.

Zobacz także: Krzysztof Gojdź o gejach: „Najgorsze jest jak się przegina. Nie ma nic z męskości”. Ostra opinia doktora [Wideo]

Marek Kaliszuk 300 wywiadów Misiorka

Marek Kaliszuk chce zostać drag queen?


Marek Kaliszuk - premiera książki Krzysztofa Gojdzia

Marek Kaliszuk - premiera książki Krzysztofa Gojdzia "Twoja twarz, twój charakter" 2017

Marek Kaliszuk - 10. urodziny hotelu Ossa

Marek Kaliszuk - 10. urodziny hotelu Ossa

Marek Kaliszuk - WOŚP 2017

Marek Kaliszuk - WOŚP 2017

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×